Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Buktok a külföldi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Buktok a külföldi pasikra?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztaltam,hogy a szórakozóhelyeken kiderül,hogy valaki külföldi,sokkal több esélye van a csajoknál még akkor is,ha nem feltétlenül helyes.

Az én baráti körömben több ilyen is van. Bennem van orosz vér,édesapám orosz,édesanyám félig orosz,félig magyar.

De már régóta itt élnek,és én is itt születtem. Illetve van egy spanyol srác,aki szintén hasonló cipőben jár mind én. Ha elmegyünk a srácokkal bulizni,vagy csak kocsmázni,és szóba elegyedünk lányokkal,és kiderül,hogy én orosz vagyok,a másik srác pedig spanyol,gyakorlatilag csak velünk foglalkoznak és törődnek,pedig hozzáteszem nem vagyunk helyesek. A barátaink között sokkal több a jó pasi.

Ez mi végett van?


19F


2015. jún. 15. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak egy általánosítás.


Én hot "mischung" vagyok. :D


magyar,német,francia,szlovák,zsidó,osztrák,kazah,török,orosz


Annak ellenére a csajok egyszer sem származásom miatt tapadtak rám. :D

2015. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részemről inkább a kíváncsiság.

19/L

2015. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!