Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerekkel külföldi...

1 éves gyerekkel külföldi nyaralásra mik azok a dolgok, amiket nem szabad elfelejteni magunkkal vinni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ruházat (beleértve a nappali, fürdős és éjszakai viseletet), törölköző, pelenka, étel/ital az útra (illetve attól függően, hogy mit eszik, azok hozzávalói, eszközei), naptej, tisztálkodó szerek, gyógyszerek (lázcsillapító, kalcium, fenistil gél stb.), játék, iratok. Csináltatnék továbbá Európai Egészségbiztosítási Kártyát, illetve kötnék utasbiztosítást.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2015. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a gyereket semmi esetre se felejtsétek el.

iratok, pénz, alvóka vagy kedvenc "kisbarát". minden mást be lehet szerezni külföldön is ha otthon maradt

2015. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy hétig írtam össze, hogy miket használunk, abból alakult ki egy lista. Ami a ruhái, piperéi mellett a legfontosabb volt, hogy a kedvenc plédjét, alvósállatait vigyük, legyen 1-2 adag a kedvenc kajájából meg tejitalából. Illetve a legfontosabb gyógyszereket vittük.
2015. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hm....alvos rongy, személyigazolvány. nagyjábol ennyi a szukséges dolog.

cumit, pelenkát, gyogyszert...kaját, tejet..bárhol lehet kapni. szerintem nincs semmi olyan, amit ha otthon hagytok, akkor osszedolne a világ.

nem kell ennyire rágorcsolni egy nyaralásra, én mindig utazás elott 2 orával pakolok ossze, de eddig még sose hagytunk otthon olyan dolgot, ami feltétlen szukséges lett volna. egyszer nem vittunk kis plédet, hát vettunk. pelenkát, babakaját meg mindig helyben vettunk..

2015. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!