Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levely.girl kérdése:

Fiúk! Nektek tetszene egy ilyen csaj?

Figyelt kérdés
Tengerkék szemmel búzabarna világosas hajjal karcsú nem kövér alkattal világos bőrrel (nem falfehér;)) és nem nehéz természettel , mindig mosolygósan, nem sértődékenyen , de mégis karakteres tulajdonsággal

2015. jún. 15. 14:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kinek nem?
2015. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sok fiú nem birja a katakteres csajokat ..
2015. jún. 15. 14:11
 3/23 anonim ***** válasza:
zöld szemű lányok jönnek be bocs:) és nem érdekel senkit hogy milyen a hajszín ha alacsony és semmilyen :)
2015. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket és mint mondtam nem vagyok sértődékeny és bírom a kritikát szoval azt irjátok amit télleg gondoltok
2015. jún. 15. 14:17
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért gondolod te azt ,hogy ha kék valakinek a szeme akkor már huha szép is? milyen világban élsz ? A szépség nálam Nicole Kidmentől kezdődik szívem hol vagy te ahhoz?
2015. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem Nicole Kidmen 180cm (szép magas nő) fehér bőr gyönyörű alakkal
2015. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ebből valaki pontos képet kapott, megeszem a kalapom. olyan nincs, hogy "mindig mposolygósan", ha igen, qrvára megjátszod magad, és az kizáró ok. Na mindegy is, attól hogy 3 infot adtál meg a külsődről, még lehetsz bányarém, és hogy kiemelted a legjobb tulajdonságaidat, lehet mellette 50 negatív.
2015. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nézd nem tehetek róla hogy kék szemem van és arrol sem ha ez valakinek nem tetszik nem tervezem megváltani a világot nem vagyok öntelt viszont szókimondó igen és ez csak egy kérdés volt ha ez a véleményed akkor ez :)
2015. jún. 15. 14:24
 9/23 anonim ***** válasza:
Én meg mondtam hogy te egy nulla vagy Nicole Kidmenhez képest :) szóval ha barna lenne a szed se lenne másabb a helyzet
2015. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

(Kicsit udvariatlanok itt néhányak.)

Amit leírsz az jól hangzik, de tényleg nem túl sok. A karakteres mire vonatkozik? A vonásaidra, vagy valamilyen belső tulajdonságodra?

2015. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!