Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen jellemvonásokkal lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jellemvonásokkal lenne esélyem egy másik (leszbikus/biszexuális) lánynál?

Figyelt kérdés

Kicsit mesélek magamról,remélem szimpatikus leszek.

Külső: Félhosszú,hullámos (néhol göndör-loknis) sötétbarna hajam van,ami nyaranként világos barna lesz,telenként szinte fekete. Gesztenye barna szemem van,és fehér bőröm. 163 cm magas vagyok és 53 kg,ami azt takarja,hogy se sovány,se kövér nem vagyok.

Belső: Az érzelmesebb,szeretetre vágyóbb lányok közé tartozom. Általában komolyan állok hozzá a dolgokhoz,természetesen a humor is bele tartozik a szituációkba. Néha el tudok szomorodni,ha egyedül hagynak,ebből adódik,hogy egy jó társaságban hamar ki tudok virulni. Mindenkivel tudok barátkozni,nyitott vagyok és bár nem a legpozitívabb a gondolkodásom,ezen egy kis kedvesség és beszélgetés sokat változtat. Noha én egy icuripicurit félénk vagyok,a jó téma és a megkapó személyiségek mindig jó hatással vannak rám. Ami még lényeges,hogy oda vagyok a művészetért,leginkább az írás és költészet fog meg,no meg a festészet/rajzolás.

Elfoglaltságok: Nem csak rajongója vagyok a művészeteknek,de teljesen részese is. Napi szinten írok verseket,és könyvet. Rajzolni pedig minden másodpercben. A könyvben egy utópisztikus világról írok,melyben a romantika szálát egy lány+lány (azaz a főhős és egyik barátnője) színesíti. A verseimben legtöbbször tájleírást használok,mert számomra az a leggyönyörűbb. A verseim is a régebbi stílust követik,a fennkölt szavak és a magyar nyelvet éltető lágyság övezi. (A modern versekkel nem vagyok jóban.) A rajzaim sok-sok témát ölelnek fel. Portrét szoktam mostanában készíteni,de általában kis figurákat,színes egyéniségű karaktereket készítek.

Mániám: Bár biztos még sokan vannak így,az én mániám Japán,ezzel együtt minden anime/manga! Sokat láttam és sokat fogok még látni,egyszerűen elkápráztat a Japán kultúra és életvilág!

Egy kapcsolat: Számomra egy kapcsolat akkor a legjobb,ha romantikus,kölcsönös érzések alkotják. Meg van a tisztelet és megbecsülés egymás iránt,és természetesen az igaz szeretet!

Amit egy lányban szeretnék: Sajnos csúnya dolgot csinálok,de csak olyan lánnyal tudok ismerkedni,aki mind külsőleg,mind belsőleg is szimpatikus. Nagyon tetszenek a molett testalkatú lányok,persze más testalkat is bejön,de ez különösen! Ezen kívül fontos a jó arcberendezés,nem különösen vonzanak a furcsa arcú lányok,az átlag bőven tökéletes. A belső tulajdonságai pedig nyilván az ő egyéni értékei lesznek,csak annyi,hogy a bunkókat kerülöm. Ennyi lenne,remélem nem tartotok túl követelőzőnek. És ha bárki kedvet kapna,hogy ezt privátban megtárgyaljuk,és netalántán érdeklem is,akkor nagyon szívesen társalgok vele!

16/l/l



2015. jún. 15. 16:27
 1/6 anonim válasza:

-Ha írni akarsz, akkor az ilyen wall of texteket kerüld lécci, mert olvashatatlan


-Ez alapján átlag, érzékeny/művészetis weeaboo vagy, ami ebben az életkorban annyira nem ritka. Valószínű, hogy találsz hasonlót.


-Az nem csúnya dolog ha olyannal ismerkedsz csak aki bejön. Normális ember nem randizik olyanokkal akiket visszataszítónak tart. Az meg hogy a te ízlésed mennyire egyezik a közízléssel, ebből a szempontból nem releváns. Azzal randizol, akivel jól esik.


- Sok sikert :3

2015. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2015. jún. 16. 05:28
 3/6 anonim válasza:
Az írásod alapján nagyon aranyos lehetsz. :)
2015. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xMazsolax válasza:
Pont az ideálom az amit leírtál magadról *-*ha van kedved beszélgetni írj bármikor ^^ 16/L
2015. jún. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A leírás alapján nekem is nagyon tetszik a személyiséged.^^ Ha gondolod ide is írhatsz.
2015. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezekre alapozva szimpatikusnak tűnsz. Ha gondolod ide is írhatsz. :) 15/l/bi
2015. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!