Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ő valóban leszbikus? Esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő valóban leszbikus? Esetleg biszexuális? Egyike a nagyon ritka pánszexuálisoknak? Valami más lehet a dolog mögött? (kifejtem a leírásban)

Figyelt kérdés

a közelmultban tudtam emg egy lány barátomról, hogy meleg, kb egy hónapja van párja, akivel előtte már régóta ismerték egymást, de még csak baráti jellegű volt a viszony.

Mikor kérdeztem ,hogy ezt miért nem mondta eddig, azt mondta ő sem tudta, csal az elmúlt pár hónapban értette meg, hogy mi a helyzet, most 20 éves.


Korábban vonzották a férfiak, legalábbis teljesen úgy viselkedett mint a heteroszexuális lányok, igaz komoly barátja sosem volt, viszont flörtölt fiúkkal, néha meglehetősen sikeresen, elvileg volt szerelmes is fiúkba, én 2 csókát tudok akikbe ha minden igaz szerelmes volt.


Azt mondja el tudja képzelni hogy valamikor a jövőben akár férje is legyen, még a férfiakal történő szexualitás gondolata sem borzasztja el, csak egyszerűen nem vonzza.


Ez hogy lehetséges? Biztos, hogy meleg?


(nem igazán vagyok tisztában a leszbikus szubkultúrával elnézést ha esetleg olyan kifejezést használtam ami sértő lehet, ha így történt légyszi hívjátok fel a figyelmem ,hogy a jövőben kerülhessem)



2015. máj. 27. 02:08
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
kihagytad a pirospaprikát, anélkül nem lesz íze a krumplis tésztának.
2015. máj. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biszex. Én 18 voltam, amikor rájöttem, hogy a nők is vonzanak (ekkor 2 éve volt pasim), akkor mondjuk volt párkapcsolatom, ami majdnem 7 évig tartott végül, most barátnőt szeretnék. :)

23L

2015. máj. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de őt most nem vonzzák a férfiak elvileg, csak "le tudja képzelni hogy majd..." ez szokott lenni a biszexuálisoknál?
2015. máj. 27. 03:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Divatbiszex.


Egyébként mi az a pánszexuális?

2015. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem úgy tűnik, hogy érzelmileg vonzódik férfiakhoz, de testileg nem. De attól még, hogy a pasikra nem indul be, nem feltétlen leszbikus. Bár arról itt semmi infó nincs, hogy nőkhöz vonzódik-e, de én elsőre azt se venném készpénznek ha nem mondja.


Most attól függően, hogy nőkhöz igen, vagy sem, lehet ez sokmiden.


Pánromantikus aszexuális

Biromantikus leszbikus

...és még Aro Ace is, ki tudja.

2015. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát van barátnője akit elvileg szeret, nőket vonzónak találja, ahogy a hetero férfiak vagy meleg nők, elvileg szexuálisan is


A pánszexualitás az amikor az ember csak egyik nemhez vonzódik egyszerre, de néha változik hogy melyikhez

2015. máj. 27. 09:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor tényleg divatbiszex
2015. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, a pánszexuális az az, amikor valaki nem nem alapján vonzódik valakihez szexuálisan. Férfiak, nők, nemtelenek, kétneműek, stb.


Pánromantikus meg az, amikor ugyanez, csak nem testi hanem érzelmi vonzalommal. a kettő nem mindig van jelen egyszerre.

2015. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ritka a pánszexualítás? Itt vagyok (:
2015. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még csak 20 éves, lehet, hogy sokat fog ez még változni/ finomodni. Valószínűleg biszex.

Anno a fősulin, nekem is volt kapcsolatom egy másik lánnyal, azt hittem, hogy szerelmes vagyok, de rá kellett jöjjek, hogy nagyon mély érzelmek vannak, de inkább csak barátilag, (pedig jó volt a szex) mégse tartott tovább pár hónapnál.

Azóta van egy 4 éves kapcsolatom egy férfival, de vannak nők, akiket vonzónak találok továbbra is.

2017. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!