Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik ( az osztálytársam) De egyből nem szeretném megmondani a dolgokat. Nagyon tetszik és nem tudom elfelejteni . Pár napja már beszélgettünk de valami elromlott. Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Tegnap is beszélgettem vele jól kezdődött de egyszer csak úgy elromlott az egész. Volt ugye az a tervem hogy utalgatok (kérdeztem a véleményét, megtudta hogy azért csináltam a vicceket hogy beszélgethessünk, minden nap próbáltam vele egy kicsit beszélni). De tegnap egyszer csak elromlott a beszélgetés alig válaszolt ha válaszolt is csak egy szavas válasz jött vagy egy smile. Kifogytam a témákból de próbáltam valamit kigondolni. Az utolsó 2 üzenetemet el sem olvasta. Elszomorodtam és nem tudtam mást tenni mint elköszöntem és annyit írtam a végére hogy "hülyeség ez a kirakósdi (ja nem a kockára gondoltam)" Erre elköszönt ő is és vissza kérdezett hogy milyen kirakósdi. Annyit válaszoltam hogy " nem érted mi? :D majd rájössz.."

5 percig ezen gondolkozott majd visszaírt hogy "nem tudom mire gondolsz ő.o"

Aztán így folytatódott az egész:

-nem is baj hülyeség az egész

-??? (nem voltam fent de 2 perc múlva mégis írt még) Ha hülyeség vagy nem akarod elmondani akkor inkább el se kezd

Nem válaszoltam rá még.. Nem tudom mit csináljak..

Ez mit jelenthet amit írt hogy Ha hülyeség vagy nem akarod elmondani akkor inkább el se kezd? Össze rakta a képet és nem kellek neki és ez egy visszautasítás? vagy azt várja hogy mondjam el neki?


Mit tehetnék? Nagyon kell nekem ez a lány nem tudom elfelejteni és nem is akarom! Valami megoldás csak van. Valahogy még rendbe lehet hozni?


2015. jún. 16. 15:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazság a legfontosabb. Mondd el neki az igazat. Ha ő az igazi akkor szerintem minden jó lesz, ha nem akkor pedig mindegy. Bátorság! :)
2015. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, ha elveszted a türelmet kirakósdi után, az nem a legjobb. Gondolj bele, minden embernek más a gondolkodásmódja, lehet hogy neki éppen nem esett le a dolog. A másik, hogy ez a "majd meglátod" dolog még talán rosszabb is, a lányok általában türelmetlenebbek mint a fiúk, ha valamit nem mondasz el nekik, amit akarnak... Ennek ellenére nem mondom, hogy lehetetlen a helyzet, az előző válaszolót idézve: Bátorság! :)
2015. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi.

Első: tudod ha nem mondom el hogy mi van akkor egy álom megmarad, de ha elmondom az szertefoszlik.

Második: Próbálkoztam mindennel még paródiákat is írtam neki hogy legyen indokom vele beszélni. De már kifogytam mindenből a témákból is. Már el sem olvasta az utolsó két üzenetemet azért írtam azt.


De abból hogy egy kis idő után írta hogy ne mondjam el abból nem az jön le hogy rájött és nem érdekli? Most akkor mit kéne tennem? Mi lenne a jó? Elfelejteni nem tudom állandóan ő jár a fejembe..

2015. jún. 16. 16:41
 4/21 anonim ***** válasza:
(első vagyok) Lehet, hogy az álom szertefoszlik de lehet, hogy valóra válik... Meddig szeretnél álomvilágban élni? Szerintem lehet, hogy az nem tetszett neki, hogy kerülgetted a forrókását, és kirakóst játszottál vele. Mondjuk a kirakós kifejezést eddig nem hallottam, és még mindig nem igazán értem. Szerintem ostobán hangzik.
2015. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
És most mi legyen akkor? Minden tönkrement. Egyrészt kifogytam a témákból az ötletekből másrészt erre mit írjak neki?
2015. jún. 16. 17:12
 6/21 anonim ***** válasza:
(első vagyok még mindig)Ne írjál, hanem élőben beszélj vele. Ha az interneten mindenféle, dolgot írsz össze vissza, az inkább idegesítő (szerintem). Ezt írtam az elején is, hogy fő az igazság. Kérdezd meg, hogy nincs e kedve fagyizni, vagy sétálni, enni egy gyros-t...
2015. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
(első vagyok) Miért ment volna minden tönkre? Ha úgy is van akkor, ami tönkre ment azt ne dobd ki hanem javítsd meg!
2015. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De nem találkozok vele mostanában.
2015. jún. 16. 17:34
 9/21 A kérdező kommentje:
De épp azt nem tudom hogy hogyan javítsam meg hogy mit mondjak neki. Jó előbb utóbb az i jött volna hogy mondom neki hogy találkozzunk valahol és meghívom valamire meg elmegyünk valahová. De azt nem tudom hogy lehet ezt rendbe hozni hogy folytassam?
2015. jún. 16. 17:44
 10/21 anonim ***** válasza:
(első) Akkor kérj tőle bocsánatot az eddigiekért. Különben is ő azt írta, ha nem akarod elmondani akkor el se kezd, tehát ha szeretnéd elmondani csak akkor írjál, az az ne keress kitérőket (témákat) össze vissza, hanem mondd el a valódi gondolataidat neki. És én erre mondom, hogy szemtől szembe kell az ilyet megmondani. Ide kapcsolódik, az is, amit írtam, hogy az igazságot mond. És az is, hogy bátorság.
2015. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!