Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a párom, folyton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom, folyton más lányok facebookját lesegeti?

Figyelt kérdés
Kb két hete a barátom gépén rábukkantam a rólam készitett képeire(van köztük ,,erotikusabb" is) és ugyanebben a mappában voltak lementve egy lány facebookjáról többet mutató képek. Nem bírtam szó nélkül hagyni, és rákérdeztem hogy ez meg kicsoda, de ő csak.felháborodva annyit kerdezett, hogy mért turkálok a gépében. A vita végén odajutottunk hogy azok olyan képek, amikre kiveri, és az a másik lány nem jelent semmit, ez a kijelentése megnyugtatott bár az önbizalmam teljesen oda lett, hogy nem elég neki a rólam készült képek, meg amiket még pluszba küldeni szoktam. Haragomban lecsekkoltam az előzményeit(szégyellem miatta magam) és láttam, hogy még mindig nézegeti más lányok csöcsös segges képeit amíg én távol vagyok az otthontól, mivel hogy összeköltöztünk és egy egyetemre járunk. Ennyire nem tetszem már neki, vagy mi lehet az oka?:(

2015. jún. 16. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem! Kivéve,ha régóta ismeri :)
2015. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont az a legérdekesebb, hogy nem is ismeri ezeket a lányokat csak úgy előjönnek ezek a nevek de van amikor mégy egy közös ismerős sincs az illetővel:/
2015. jún. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!