Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a külseje nem tetszik, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a külseje nem tetszik, nem ér semmit ez az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác aki nagyon nem tetszik nekem , de a belseje eddig mindenkinél jobban tetszik. Van ennek ìgy értelme, hogy a külseje nem tetszik???

Nektek volt már olyan hogy nem igazán tetszett, de megpróbáltátok? Tanàcstalan vagyok nagyon !!!! :((((


2015. jún. 16. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, aztán ha együtt lesztek hátha megszereted a külsejét is. :)
2015. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt ilyen :) igaz mi fb-n beszélgettünk. Külsőre nem jött be de imádtam a humorát meg a kedvességét. Aztan végülis belementem a randiba. Hát elég nagyot csalódtam...18l
2015. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi már taliztunk és a belseje is nagyon tetszik , a külsejěvel van a baj. :(
2015. jún. 16. 19:52
 4/7 anonim válasza:

Én csak olyanokkal járnék akik jól néznek ki (legalább is az én szememben)...

De az a te fejedben dől el, hogy megtudnád e szokni a külsejét/kinézetét. Szerintem próbáld meg és majd meglátod, hogy kell e folytatni...

2015. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányként soha nem fogsz tudni olyanba beleszeretni, akinek a külseje nem tetszik. Ne erőltesd!
2015. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én csak olyanokkal járnék akik jól néznek ki (legalább is az én szememben)...

De az a te fejedben dől el, hogy megtudnád e szokni a külsejét/kinézetét. Szerintem próbáld meg és majd meglátod, hogy kell e folytatni...

2015. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De érhet! Próbáld meg. Egy kapcsolatban nem a külső szeret és nem az tesz boldoggá, hanem a belső.
2015. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!