Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyiket válasszam? A barátnőm...

Melyiket válasszam? A barátnőmet akivel leéltem az egész életemet, vagy a fiút aki tetszik és őnrki is tetszek én?

Figyelt kérdés

Szóval a története: Csecsemõ korom óta mert egy napon születtünk, vsn egy barátnõm. 12 éves lâny vagyok, és van egy fiú akinek tetszem. Nekem is tetszik õ, folyton együtt lógunk. A barátnõm egyszer segített vele "járni" de a barátn. M szerint nem jött össze. Szakítanom kellett vele. Most újra együtt vagyok vele. És a b. Nõm azt mondta, hogyha a fiúval szeretnék járni, akkor a õ el fog tûnni az életemből. Próváltam rábeszélni hogy legyek vele us meg a fiúval is, de azt mondt a így: Már egyszer elmondtam NEM!!

. én már teljessen összenõttem a barátnõmmel, de a fiú meg tetszik. És kedves nagyon a kérdés:


Kif vâlasszak? HA valakinek van tapasztalata írja oda a válaszbs hogy van tapasztalata.



2015. márc. 18. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
12 évesen még nem kellene fiúzni, maradj csak a barátnőddel, ha vége a nagy szeelemnek, akkor ott maradsz egyedül.
2015. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Légyszíves ne fiúzz! Rettentően gyerek vagy még.....Az a felnőttek dolga.
2015. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Ne fiuzz, gyerek vagy meg.

Amugy a baratnodnek sincs igaza. Terrorizal. Nem igazi baratno.

2015. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nemúgy fiúzok. Csak hogy alakulhat e. Persze 8 9 évet rászánunk, de csak úgy gondolom hogy egyutt lenni, idmerkedni.
2015. márc. 18. 13:20
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
12 évesen tényleg felesleges fiúzni,a barátnőd pedig féltékeny arra a fiúra,azért ilyen veled..
2015. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy a barátnő is azért ad ilyen feltételeket, mert félti őt, hiszen gyerek még.
2015. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A barátnõm utálja. De ismerkednem érdemes vele. Szerintem
2015. márc. 18. 13:27
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy valójában a barátnődnek is tetszik a srác, és azért ilyen? Ülj le vele megint, beszéljétek meg. A fiú mit mondd egyébként? Mennyi idős?
2015. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem. A barátnõm utáljs. De én arra lennék kiváncsibhogy egy

Fiú ér többet vagy egy életreszóló barátság. Üzenetben is l Ed het nekem írni h as ugy jobbsn esik.

2015. márc. 18. 13:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiú hány éves? És a barátnőd miért utálja? Nem bántásból, de egy helyesírási szótárt lapozgathatnál, vagy gépelj lassabban.
2015. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!