Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt? Mégsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Mégsem kellek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,2 éve szeretjük egymást,de csak most éreztük úgy,hogy tovább lépünk a kapcsolatba.Mondogatta,hogy ha meglát,megcsókol mert már annyira szeretné,2 éve vár erre a pillanatra..stb..tegnap találkoztunk,akárhányszor pár centire volt a szánk egymástól mindig elfordult. Megkérdeztem miért nem teszi meg ha mondta és az volt rá a válasza,hogy mert valami gátolja,de ő se tudja mi,nem bírja megtenni..Amint ezt kimondta én fogtam magam és eljöttem tőle,szó nélkül. Vissza se néztem. Nagyon csalódottnak éreztem magam. Tudom,hogy kettőnk kapcsolata tökéletes lenne. Felajánlottam,hogy mivan ha én kezdeményeznék,de azt mondta akkor se menne. Ha szeret,miért nem képes megtenni ? Ha olyan nagyon várt rám 2 évig,miért a cél előtt futamodik meg? Soha senkit nem szerettem ennyire,mint őt. Szükségem van rá. De internetről is letöröltem,nem volt erőm látni,hogy elérhető..Tudom butaság,de úgy voltam vele,hogy így könnyebb lesz. De mégse.

2015. jún. 17. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyél vele türelmes. Kérdezd meg, hogy mi a problémája (kedvesen, finoman). Lehet, hogy úgy érezte, hogy nem az a megfelelő pillanat. Te fordított esetben, hogy éreznéd magad??? Legyen erdőd látni, hogy elérhető, és beszélj vele. Legjobb ha személyesen beszéltek. Sok sikert!
2015. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebben csakis magadat hibaztathatod, eleve ott kellett volna maradnod, es megbeszelni vele, hogy mi gatolja. Szerintem szamara is ez lett volna a legfontosabb, mivel lehet, hogy ezek utan mar nem lesz meg egy alkalmatok, mikor ilyen kozvetlen szituacioban lennetek es kepesek lennetek ezt megbeszelni. Kerj tole bocsanatot, es probaljatok meg ujra, szemtol szemben megbeszelni oszinten.
2015. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálok türelmes lenni. Gondolkoztam,hogy holnap felhívom,hogy találkozzunk és beszéljük meg ezt. Csak úgy érzem nem kellek neki..:( Szerinted van olyan,hogy valakit nem bírsz megcsókolni ? Akarod de nem megy. Én furának tartom ezt. Valami oka biztos van,de ő se mondta el. Azt mondta,hogy nem tudja,de őt is nagyon zavarja
2015. jún. 17. 07:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom hogy találkozzunk és bocsánatot is kérek tőle.
2015. jún. 17. 07:50
 5/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy fogat kene elotte mosnod ;)


najo, csak vicceltem :) sok szerencset!

2015. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem jött el a megfelelő pillanat. Sok sikert!
2015. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell ezt túlreagálni. A pár centit már te is behozhattad volna. Valószínű ez lenne az első és fél tőle, hogy jól csinálja-e. Nem nagy tudomány kitalálni.
2015. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megakartam csókolni,de mikor közelebb mentem elfordult. Megkérdeztem,hogy mi a baj,és azt mondta sehogyse képes rá. De holnap találkozunk. Muszáj megtudnom mi okozza ezt,ha szeret..
2015. jún. 17. 16:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hány éves vagy? 13? :)) Gyerekes az egész, főleg, hogy beleírod a világba.
2015. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!