Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is volt már olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is volt már olyan, hogy egy fiú az egyik pillanatban úgy csinál, néz, stb. , mintha tetszenél neki, máskor pedig elbizonytalanodsz, hogy lehet mégsem?

Figyelt kérdés

Ha éreztetek így, akkor leírhatjátok azt is, hogy milyen jelek voltak, hogy tetszetek neki, és milyenek, amikor azt gondoltátok, hogy mégsem.

15/L



2015. ápr. 8. 15:37
 1/9 anonim válasza:

hát ültem a suliba és pár őaddal odább ült az oszt tarsam , és állandoan rám nézett és utána elfordult és megint igy vagy 5 percig , utána meg mosolygot és viszanéztem a tanára mert magyarázos és a srácra meint rápillantottam és puszit küldött amit az orák után meg is kaptam :))

de nem járunk semmi. 14 L

2015. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
*paddal
2015. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Jöhetnek még!:))
2015. ápr. 8. 18:40
 4/9 anonim válasza:
Hát az úgy volt ,hogy olyanokat mondott amik bokok voltak még osszeverekedett egy másik sráccal h melyikük könyököljön a teremben este a tűzijátékot nézve. El akart hívni merszvagymerszezni és az első alkalommal azt akarta volna h csókoljam mmeg... nem láttam már fél éve es mar Nemtom mit hidjek
2015. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, tetszem neki.:)
2015. ápr. 10. 23:49
 6/9 anonim válasza:
A lényeg hogy nem vagy rámenős :D
2015. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mármint én? :D
2015. máj. 3. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rámenős, de jól tette, hogy rákérdezett, és nem rágódik még hónapokig... Manapság elég sok a szerencsétlen pasi, nem mernek kezdeményezni.
2015. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pedig olyan többször van talán, amikor csak picit vagy szinte egyáltalán nem látszik, hogy tetszem neki. Régebben(1hónapja) azt mondta, hogy mindig is tetszettem neki, és az egyik nagyon jó közös barátunk is ezt mondja. Szerintetek (akkor most tetszem)?:D tudom, így nehéz, de mégis:P
2015. máj. 16. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!