Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen fiúkkal ismerkedtek szívesen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 17:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
5%

Hát legyen sok önbizalma, humoros és magas.


Min. 185 cm mert én vagyok 165 :).


A jó kinézet pedig nem hátrány;))!

2015. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Nálam magasság egyáltalán nem számít, helyes legyen, közvetlen, és nekem bejön ha feltűnősködik, csak ne tegye a fejét minden lánynak.
2015. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Knekem az érzelmesebb jo fej srácok jönnek be a kinézet az pedig csak másodlagos bár nem árt ha tud öltözködni és jol néz ki de semmi féleképpen ne legyen egoista vagy ilyen swag gyerek
2015. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Aki nem azt írja, hogy legyen magas és jóképű, az hazudik.
2015. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát, igen...magas( vagy legalábbis nálam magasabb), intelligens (nem okos, intellingens!), HUMOROS, ne legyen elhízott, legyen jó beszélgetőpartner is, és...körülbelül ennyi :D

A jóképűség nem hátrány,de nem is követelem meg :)

2015. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén megmondom, nekem a külső is számít.A vonzó arcú/jóképű fiúkkal ismerkedek szívesen. Mivel én is magas vagyok, ezért számomra fontos, hogy minimum olyan magas legyen mint én (178cm). Nem kell kigyúrt állatnak lennie, nem baj, ha van rajta 1-2 plusz kg, az sem baj, ha kicsit vékonyabb (persze, ezek azért még az egészséges határokon belüli számok legyenek).


Azonban, ha a belső értékei nincsenek rendben, akkor a külseje sem ér semmit. Rendkívül fontosnak tartom, hogy becsületes legyen, igényes, kedves, illedelmes és humoros. Végül pedig, hogy legyen valami közös bennünk.


Lehet, hogy sok elvárásom van, de ez az őszinte véleményem. 15/l

2015. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Huu, hát először is korombeli, 15-16 éves, legyen okos és humoros meg persze kedves (nem csak velem). Én nagyjából(!) azok a témák érdekeljék amik engem...

Kinézetre... Én 167cm magas vagyok, ő minimum 175 legyen. Meg viszonylag nézzen ki valahogy... Nem muszály Bred Pitt legyen, de azért legyen szexi. Én inkább a barna hajúakat preferálom, de jöhet szőke, meg vörös is, ha jól néz ki.

Öltözködés szempontjából a normális és a rocker között mozogjon, szóval ne legyen páwa.

Nekem inkább az atléta termet jön be, minnt a súlyemelő, Schwarzemegger típus.

2015. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Hát, nekem is magas fiúk jönnek be. Azért nem kell 190 centinek lennie, de én 165 vagyok, szóval ő minimum legyen 175. Én a sötét hajú, sötét szemű fiúkat jobban preferálom, de persze a szerelem nem csak attól függ, hogy hogyan néz ki valaki. Ne legyen az a tipikus bunkó, aki mindenkit ok nélkül csesztet, de engem nem zavar, ha egy kicsit cukkol néha másokat. Fontos, hogy intelligens legyen (ahogy az előttem szólók is írták, az okos meg az intelligens nem ugyanaz!). Meg persze fontos az is, hogy velem mindig mindenkinél aranyosan legyen és őszintén megnyíljon előttem.
2015. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
aranyosabb*
2015. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Külsőleg legyen nálam magasabb (164 cm),sötétebb haj, ha kék szem akkor az egy álom ha nem azon is túl tudnám tenni magam :D. Nem kell full kigyùrt de legyen sportos. Belsőleg pedig humoros,intelligens,lehessen vele csípkelődni és szeressen mulatni,meg persze fogadja el a személyiségemet :D
2015. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!