Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen fiúkkal ismerkedtek szívesen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17-19 éves, 185cm-nél magasabb, kissé koraérett, rendkívül intelligens és okos fiúkkal ismerkedek szivesen. Számomra nem az edzettség a külsőt illetően a legfontosabb, hanem az ápoltság és a kifejezetten jó öltözködési stílus.
2015. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor kezdek ismerkedni valakivel,ha megfog egy tulajdonsága. Lehet az külső,belső is.

Például a nézése,vagy ahogyan beszél,ahogy kifejezi magát.


Ha ez a valami megvan,és megfog,akkor ezután persze eldől,hogy mennyire is akarjuk egymást megismerni.


Külsőre,ha le kellene írnom .. hát, egy két éve én mindig azt mondtam mindenkinek,hogy csak a sötét hajú,sötét szemű fiúk az eseteim,és hiába próbálkozna egy szőke,kék szemű,nem érdekelne ,mert nem találom vonzónak.

És milyen érdekes, azóta több szőke,kék szemű fiút is megismertem,és vonzónak találtam őket.


Amit még a külső... a magasság nekem csak addig fontos,hogy ne legyen nálam alacsonyabb.

Talán tudat alatt,de meghatározó a srác testtartása is, az is befolyásol.


19l

2015. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Nikolll válasza:
Ez most olyan, mintha minden egyes lánytól külön-külön megkérdezted volna: "Mit vársz el a párodtól, milyen legyen". Nos én nem írom le, mit várok el, mert konkrétan nincs is olyan. A legfontosabb talán, hogy legyen megbízható. De egy embernek több, különböző ember is lehet szimpatikus/tetszhet neki.
2015. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem a központban lévő,és vicces fiúk jönnek be.De azért legyen aranyos
2015. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!