Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Van rá esély,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HDorkaa kérdése:

Hogy csináljam? Van rá esély, hogy összejön? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú(srác) akibe már 4 éve szerelmes vagyok. Első évben nem mertem lépni. Második évben másba volt szerelmes. Harmadik év vége felé elmondtam neki, hogy mit érzek iránta, de azt monda, hogy fiatalok vagyunk még ahhoz, hogy járjunk (13) vagy valami és, hogy csak barátként tekint rám. Ez a negyedik év és az utolsó előtti év amikor még tudunk találkozni. Idén tartok egy kisebb szülinapi bulit és meghívtam, de ő csak előbb, vagy később(nap) tud jönni, mert akkor előreláthatólag nem lesznek otthon.

Mindenképpen valahogy szeretnék vele összejönni. Hogy csináljam? Van rá esély, hogy összejöjjünk? A 14. szülinapom lesz. Már egyszerűen megőrülök. Egy csomó ideje mindegyik álmomban benne van. Rá gondolok szinte mindig. Mikor a közelében vagyok, vagy beszélek vele, csak úgy dobog a szívem. Ha nem vagyok vele, akkor szomorú vagyok. Nagyon nehéz nélküle.


Kérlek segítsetek.Nagyon fontos ez nekem.Előre is köszönök minden választ.



2015. jún. 19. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az jobb is, hogy ő nem a buliba jön, hanem az előtte vagy utánna lévő napon, hiszen így nagyobb valószínűséggel maradhattok kettesben. Mivel születésnapra hívtad gondolom hoz majd ajándékot is, és amikor átadja neked öleld át a fiút, szerintem ez aranyos gesztus lenne tőled. Mondd azt neki, hogy nagyon örülsz hogy eljött hozzátok meg ilyenek, beszéljetek kicsit személyesebb témákról, vagy ajánld fel, hogy esetleg elmehetnétek együtt valahová a nyáron akár strandra vagy egy koncertre. Ha meg úgyérzed itt a megfelelő alkalom akkor mondd meg neki, hogy érzel iránta és ezután akár meg is csókolhatod ha gondolod.

Remélem tudtam segíteni! :) 14/L

2015. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy mit érzek iránta. Valószínűleg a húga is jön (tudja hogy szerelmes vagyok a báttyába). Azt gondoltam,hogy a faluban vannak szép helyek.Oda kimennénk,piknikeznének...az ölelés mindenképpen.Elmenni közösen valahova...az nem lenne jó,megcsókolni meg nem akarom mert az nagy nyomulás lenne szerintem...meg még nem csókolóztam...
2015. jún. 19. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyu, tudja hogy szereted. Szerettek együtt lenni, kölcsönös a dolog.

Szerinted, számít az valamit, hogy még soha nem csókolóztál? Itt az alkalom tedd meg. Elrontani nem tudod. Ha ráadásul tudja is rólad, akkor meg egyből le fog jönni neki, hogy ez azért történt, mert fontos a számodra. Nincs abban semmi, ha így fejezed ki neki azt, hogy mit jelent neked. Aztán lesz ami lesz, de amit a tudomására akartál hozni azt megtetted.

Ráadásul azt írod talán lehet ez lesz az utolsó idő amikor találkozni tudtok. Tehát épp itt az ideje, mert ha nem teszed meg lehet örökre bánni fogod, amikor féltél megtenni amit meg kell.

2015. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van..csak bonyolódott a helyzet.Majdnem hogy 100% hogy a buli napján jön és nem előtte vagy utána...szóval ez így nem a legjobb...de az ölelés mindenképpen meg lesz ...max félre hívom egy olyan helyre ahol nem látnak minket..
2015. jún. 21. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!