Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit képzeltek bele egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit képzeltek bele egy facebook ismerősnek jelölésbe?

Figyelt kérdés

Ezen azt értem hogy: Ez tuti azért jelölt be, mert tetszem neki, meg az ilyenek.


Lehet kissé értelmetlen kérdés, de azért szívesen fogadok minden értelmes választ. :)



2015. jún. 20. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
érdeklödik , tetszik a profilom
2015. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon érdekel, ha akar valamit szóljon vagy jöjjön oda hozzám.


Ne nekem okozzon felesleges köröket h bejelöl.

2015. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem ismerősök szoktak bejelölni. Nem társkereső ez.
2015. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát először elgondolkozom rajta, hogy miért jelölt be, és persze az is meg szokott fordulni a fejemben, hátha tetszem neki, de én ezt sosem venném 100 százalékra.

Ha szimpatikus az illető akkor visszajelölök neki, de nem várok semmi konkrét dolgot.

2015. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Engem egyszer bejelölt egy fiú, majd több időre rá rám írt valami hülyeséggel és kiderült végül is, hogy tetszem neki. Nem lett belőle amúgy semmi, de jól esett.


Persze van olyan, aki csak bejelöl, mert húúú, de menő, ha 3000 ismerőse van, szóval semmit se lehet készpénznek venni.

2015. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most láttam, hogy tini kapcsolatok tárgykör, húzok is innen :)
2015. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!