Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri ráírni? Nem nézne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ráírni? Nem nézne értetlenkedve vagy venné nyomulásnak?

Figyelt kérdés

Hú most látom hogy egy szerencsétlen kérdés lesz :D

Volt kolitársamról van szó. Nyílt titok hogy tetszettem neki és amiatt írok múlt időt mert nem jön többet vissza koleszba. Nekem is szimpatikus volt, sokat beszélgettünk, jól elvoltunk, párszor írt nekem akkor facen. Most gondolkoztam mi lehet vele, nem tudom érdemes lenne-e ráírni. Negatívum hogy ő nem írt eddig, de az se biztos hogy látjuk még egymást, ezt megértem éppen, minek erőlködjön. Pozitívum hogy személyesen meg mindig keresett, odajött hozzám, vagy odahívott magához.

Nem tudom származna-e bármi jó abból ha írnék neki. Köszi a válaszokat!



2015. jún. 21. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne nyomulás, csak ráírsz, hogy mi van vele, érdeklődsz, hogy van, kicsit dumáltok, szerintem ez még nem lenne nyomulás.
2015. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az sokkal jobb, ha inkább személyesen kereste a társaságod mint a zinterneten. írjál rá aztán menjetek kapálni!
2015. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!