Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy cserediákprogramban...

Ha egy cserediákprogramban fiút kaptam párnak (lány vagyok) és interneten akarok vele barátkozni, akkor azt veheti nyomulásnak?

Figyelt kérdés
Elég félénk a srác. És kérdeztem, hogy nem-e akar skype-olni velem meg a barátnőmmel és az ő cserediákjával (aki szintén fiú és ők osztálytársak). Szerintem megijedt attól, hogy ilyen sokan lennénk. Erre mondtam, hogy nem muszáj 4-en, lehet úgy is, hogy csak ketten beszélgetünk, ha neki úgy jobb. Kérdezte mikor. Mivel a társalgás nyelve angol, sajnos nem tudom tökéletesen kifejezni magam, és azt, hogy mindegy nekem mikor, úgy fejeztem ki, hogy a hétvégén vagy akár ma is. Erre kérdezte, hogy ma este? Elég fáradt. Mondtam, hogy csak vicceltem, természetesen ma estére gondoltam. (elírtam, hétvégét akartam írni) aztán írtam is, hogy nem, nem ma este, hétvégén, csak nem tudok írni. Erre ő írta, hogy egy pillanatra ráijesztettem. Mondtam, hogy nem akartam, csak nagyon fáradt vagyok már. Kérdeztem, miért ijesztettem meg. Írta, hogy neki ez túl ,,gyors labda''. Vagy valami ilyesmit, nem értettem tisztán. Aztán elköszönt, hogy fáradt és megy aludni. Akkor most nyomulásnak tartja? Mert nem akarok összejönni vele természetesen, nem is tetszik. Csak ez így most furcsa volt. Mintha azt hinné, hogy rá akarok hajtani...

2015. febr. 6. 23:39
 1/1 anonim válasza:

Hát ezt ìgy ez alapján nehéz szerintem megmondani!

Lehet, hogy tényleg csak fáradt volt. De az is lebet, hogy megijesztette az, hogy nem tudja mit szeretnél tőle. Nem érti miért akarsz te 4esben majd hirtlen 2esben skypolni vele. És mivel ő nem meri megkérdezni belőled meg nem tudja kiolvasni inkább menekül a kényelmelen szituk elől?! Ez csak egy spekulàciò... de gondolj bele te egy ilyen fajta közeledést hogy fogadnàl?

2015. febr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!