Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezert fel lehet ot jelenteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezert fel lehet ot jelenteni?

Figyelt kérdés

Mar kb 2 honapja megy ez! Van egy fiu egy evvel kissebb nalam (12) es be vallodta h tetszek neki! En megmondtam hogy van baratom es szeretek vele lenni! Es azt mondja mindenkinek hogy en vagyok bele szerelmes! Es ez nagyon zavaro! Hogy ide jonnek idegenek amikor a baratommal vagyok es azt kerdezik hogy tenyleg tetszik? (Es ez nagyon rossz mert kozbe a baratom is halja) es mar romloban van a kapcsolatunk!

ahanyszor irok neki az nem hatja meg!

Fel tudnam ezert jelenteni? Mert nem szeretnem hogy a kapcsolatom ra menne!

Vagy mit csinaljak? Nagyon piszkal mar es nekem ez nagyon rossz erzes! Tenyleg!

Ezert fel lehetne jelenteni? Egyreszben zaklatas nem? (Ja mar hivogatott mobilon is)



2015. jún. 24. 01:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Feljelenteni felnőtt embereket szokás. Gyerekeknek a szülőkkel kell beszélnie.
2015. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
11 évesen már rég aludni kéne. Ha meg ilyen gondjaid vannak, szólj anyukádnak. Te senkit nem jelenthetsz fel, mert gyerek vagy még!
2015. jún. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Csak mar sokszor hallodtam rola hogy kiskoruak is feljelentenek! (Kulfoldon vagyok nalam 21:11 van nalatok 1:11 lehet asszem szoval azert vagyok meg fent :))
2015. jún. 24. 01:12
 4/28 A kérdező kommentje:

Anyukam tud rola! Beszelt is a szuleivel es nem hatja meg a szuleit!

13L

2015. jún. 24. 01:13
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
este nyóckor már alcsizni köll
2015. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hol élsz?
2015. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Magyarorszagon elek!

Es en csak egy kerdest tettem fel! Es erre varok valaszt nem masra! Nahyon aggaszt a dolog!

Ja es egy velem koru se alszik 8 kor ;)

2015. jún. 24. 01:17
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

Ha Magyarországon élsz akkor ott nem este 9 óra van..nem ismered az órát vagy mi van? Ott már hajnali negyed 2 van. Szerintem feküdj le, mert hülyeségeket írsz.

Vagy ha nem tudsz aludni, akkor vedd elő a nyelvtankönyvet, és gyakorolj.

2015. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%

Nem zaklatás hanem rágalmaás, inkább..

De nem.. Nem jelentheted fel igazából, mert emiatt nem.. Csak kiröhögnének hogy ezzel akarsz menni bíróságra..

Plusz ha nem tudod bizonyìtani, ő is feljelenthet rágalmazásért és akkor ku rva sok pénzt fizetsz neki..

2015. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésedre a válasz:

NEM jelentheted fel, mert semmi törvénybe ütköző dolgot nem csinál a kisfiú. Ez nem zaklatás. Neked fogalmad sincs a zaklatás fogalmáról.

2015. jún. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!