Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan. Ezert fel bir...

Most komolyan. Ezert fel bir jelenteni? Semni rosszat nem akartam.

Figyelt kérdés

Szoval...egy honappal ezelott talaltam egy kutyat az utcan.Akita volt.Nagyon sovany es beteg.Az emberek mondtak vigyem haza mert regota ott van.

Gondoltam hogy nem hagyhatom ott hisz csodaszep volt.Hazavittem,majd masnap mentunk az allatorvoshoz,inekciokat kapott es tablettat.

Nos szepen megerosodott mar,erre ma egy csavo a varosban kiszalt a kocsibol es csak azt hajtotta h ove a kutya,meg hogy elloptam meg ilyenek,orditott mint aki megorult.Mondtam neki hogy a kutya nagyon beteg volt es mar regota ott volt abban az utcaban,es hazavittem majd irany az allatorvos.Azt mondta fel fog jelenteni mert elloptam a kutyajat.Azota semmi.

Most en vagyok a bunos vagy mi?

Semmi rosszat nem tettem,de nem lehetett beszelni az emberrel...


2015. ápr. 9. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
A kutya beteg volt, és nem volt benne regisztrált chip sem? Ha nincs chipje, pattoghat, mert bizonyítani nem tudja. Mindenesetre vigyázz a kutyára nagyon!
2015. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyaban nem volt mikrochip, ami a kedves elozo tulajdonost nev szerint bizonyitana, akar a fejere is allhat, a kutya nem ot illeti. Semmi joga feljelenteni.
2015. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
A kutyát elvitte ? Ha nem tudja a neved,adataidat,nem lesz belőle semmi.Valószínüleg le is nyugszik holnapra,nem fog feljelenteni,mert az csak macera.Te csak jót tettél,lehetett volna normálisabb is a gyerek,csak éppen abban a pillanatban elöntötte a düh.Nagyot néznék én is ha az elszökött kutyámat sétáltatná valaki,hirtelen az jutna az eszembe hogy kisajátította magának,és én is begurulnék,de aztán lehiggadnék.
2015. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagy hulyeseg,de nem nezettem meg az allatorvossal...

Az ember azt mondta h be van

2015. ápr. 9. 23:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Elvitte...En csak jot akartam.
2015. ápr. 9. 23:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, hogy elveszett, elkóborolt a kutya, a tulaj meg azt hitte, ellopták. De az furcsa, hogy ha neked nem is, az orvosnak nem az volt az első dolga, hogy a chipet keresse.
2015. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Ne idegeskedj,te csak jót tettél.Ettől függetlenül el kellett volna vinni állatorvoshoz csak a chip miatt,hogy ki a gazdája.Mikor a kutyám eltűnt,megtalálta valaki,elvitte a dokihoz,a megadott címem-telefonszámom már nem volt aktuális,így nem találtak meg.Én 1hét után bementem a dokihoz hogy eltűnt a kutyám,ő megadta az illető telefonszámát,így került vissza hozzám.
2015. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Milyen doki aki nem nézi a chipet???
2015. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos, akihez a kutyát vitted akár egy kamarai büntetésben is részesülhetne, mert KÖTELESSÉGE lett volna elsőre chipet nézni a kutyában. ha nem volt benne, akkor meg nem vihették volna el tőled azt a kutyát.Azért, mert valaki ordít, még nem biztos, hogy igaza van. Ráadásul neked járt volna a kezelésekért kiadott összeg is.
2015. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk,60as IQ felett, ha találok egy kutyát, akkor az első dolgom, hogy leolvastatom valahol a csippet a fülében, pl az állatorvossal. vagy a gyepmesterrel.


A vicc az, hogy mivel nem tetted meg, lehetséges, hogy lenyúlták tőled a kutyit.

2015. ápr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!