Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha 1ltalán enm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnimalJamFan kérdése:

Mit tegyek ha 1ltalán enm tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Van 3 fiú... Abból 1et nagyon szeretek, de nem tudja. A másik 2 engem szeret... Az 1ik nagyon rám van szálva, hercegnőz meg ilyesmi... De nem akarom megbántani... Szerintetek adjak neki 1 esélyt, vagy mit mondjak neki? Még nem találkoztunk, de ha találkozni is fogunk rossz előérzésem van...

#pont #petrezselyem #elég ez már
2015. jún. 24. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a 2.-at. Én is voltam ilyen helyzetben volt akit én szerettem és aki engem. Sajnos az elsőt választottam és eléggé megjártam vele.A második egy biztos dolog és kitudja lehet,hogy megkedveled.
2015. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a kulcsszavakba,az,hogy petrezselyem???És mi van a 3.fiúval?Róla nem írtál semmit
2016. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!