Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csókotok? Szerintetek élvezte velem? Nagyon hülye voltam? (lent a történet) 15 /L

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem meg egy 22 evéssel. Felmentem a lakásukra. Feküdtünk az ágyába majd hirtelen megcsokolt. Körülbelül 1 óráig csak csókolóztunk, meg fogdosott. Mikor mondtam neki hogy hagyjuk a csókolózást mert fáj a borostaja miatt az arcom, ugyan úgy csókolt tovább. Nem foglalkozott vele mit mondtam. Szerintetek nem vette akkor észre hogy első volt? Lehet béna voltam de úgy is akar smárolni? Ti csókolóztok vagy egy óráig olyannal akivel rossz? Szerintek feláll ilyenkor minden esetben a nemi szerv? Ő többet akart de én nem hagytam "azt ". Csak ruhán keresztül hagytam.. Nektek milyen.volt a csók? Hogy történt? Meséltek? :)

2015. jún. 24. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Élvezte.



Amúgy meg egy bunkó, ha nemet mondasz és figyelembe sem veszi. De ez már nem volt a kérdésed része. Amúgy biztosan nem vette észre, hogy az első volt, hiszen 15 éves létedre felmentél egy felnőtt férfi lakására és az ágyába feküdtél. Ilyet normális lány nem csinál, csak aki könnyű.


Az én első csókom normális sráccal történt, aki nem akart megdugni azonnal. Tisztelettel bánt velem, nem csak a saját igényeire figyelt, de az enyémekre is, gyengéd volt, türelmes és nagyon szeretett. 3 évig jártunk utána.

2015. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neki teljesen mindegy volt hogy hogyan csókolsz csak meg akart fektetni. Én fel nem mentem volna a lakásukra úgy hogy épp csak megismertem. Na meg egy bunkó paraszt is volt, ha nem hagyta abba amikor azt mondtad hagyja abba.

Elég buta vagy már bocs.

2015. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

- én élveztem az első csókomat, ami nem egy számomra szinte ismeretlen emberrel történt.

- minden bizonnyal élvezte, ha nem akarta abbahagyni, vagy legalábbis még élt benne a remény, hogy ha folytatja, talán megleszel neki.

- igen, nagyon hülye voltál. de okultál belőle, hisz még itt is megkérdőjelezed, hogy helyesen cselekedtél-e.


reménykedünk, hogy nem egy pedofil állattal állsz szemben.

2015. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még életdben nem is csókolóztál és felmentél egy 22 éves férfi lakására, akit csak a netről ismertél, majd hagytad neki, hogy 1 óráig fogdosson meg csókoljon, és még az után is, hogy neked nem esett jól? Minden tiszteletem a pasié. 22 évesen 1 óra smár után teljesen beindulva képes hagyni, hogy még egy kis tapi után lelépj? Még a legbecsületesebb pasik közt is ritka az, aki hasonló esetben ugyanúgy döntene, mint ő. Több fiúbarátom is megkérdeztem és mind bevallotta, hogy valószínűleg nem bírta volna ki, hogy meg ne erőszakoljon egy ilyen védtelen és (már megbocsáss) hülye lányt, mint te. Hacsak nem ronda. Bocs, ha durva voltam, ez csak az őszinte véleményem. Ja, és egy óra smártól még egy homonak is felállt volna.
2015. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!