Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedves Merengős/Imagines...

Kedves Merengős/Imagines írók, mi a tapasztalatotok, az első fejezetet megtekintők hány százaléka olvassa tovább a sztoritokat, illetve válik állandó olvasóvá?

Figyelt kérdés

Emellett arra is kiváncsi lennék, nálatok kb. hány megtekintésre jut egy kritika?


A válaszokat előre is köszönöm szépen :)



2014. nov. 21. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon változó, leginkább attól függ, mennyire fogsz ki jófej embereket, vagy mondjuk mennyire ismernek. Én egy éve kezdtem el feltölteni egy nagyon hosszú történetet Merengőre, akkor kábé a kutya sem olvasta, tíz fejezetre volt kábé hét kritikám. Most kilencre van negyvennyolc. Ha kitartóan próbálkozol, szerintem egy történet előbb-utóbb megtalálja a maga körét, akik szívesen olvassák.

Amúgy nagyjából az első fejezetet megnyitók fele ment tovább, de ezt nem lehet pontosan megmondani, mert ugye előfordul, hogy valaki többször nyit meg a fejezetet. Azt mondanám, hogy kábé a negyede lesz állandó olvasó, legalábbis a számokból úgy néz ki, de ezt igazán sose lehet tudni.

Ha nagyon átlagolni akarok, olyan ötven megtekintésére mondanék egy kritikát, szóval nem valami fényes statisztika.

Merengőn relatíve többet és kedvesebbet írnak, az Imagine-es közösség viszont nagyon jófej, az ő kritikáikból sokat tud tanulni az ember. Ha Imagine-en jó kritikát kapsz, akkor tényleg van valami a kis írásodban. :D


De persze minden, amit leírtam, saját tapasztalat, lehet, hogy más felhasználókkal máshogy van. Szerintem érdemes elkezdeni (nem tolakodóan) aktívkodni fórumokon, Facebookon, úgy talán könnyebben észrevesznek, és próbálkozz pályázatokon is, ott biztosan kapsz véleményt az írásaidra, és nagyon jó terep az ismerkedésre is.

2014. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!