Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az, ami megfog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az, ami megfog titeket egy srácban elsőre vagy későbbre? A külsőn és a belsőn mi? És milyen hobbikat találtok vonzónak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Külsőn: Először megnézem a haját, ha hosszú rocker haja van, akkor megnézem az arcát,megnézem, hogy van-e piercingje vagy tetkója

Belsőn: legyen nagyon-nagyon humoros, de néha komoly is! Legyen laza és magabiztos, de ne vigye túlzásba, tehát ne legyen egoista. Legyen okos és hűséges,de a legyfontosabb, hogy ne legyen swagyolo páwa

2015. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Külső: egyedi stílus - rocker/deszkás/laza hipster(=nem a csillogós:D), a páwák kifejezetten taszítanak. Viszont a kis V kivágású pólók (amikből azért nincs kinn a bimbi), tökre bejönnek.

Belső: udvarias, humoros és intelligens. (álompasi) Bírom ha kicsit szarkasztikus, én is az vagyok és akkor tudunk csipkelődni.:DD Az ironikus egoizmussal sincs bajom, ha nem viszik túlzásba.

Ha sajnáltatja magát, beképzelt és ha gúnyt űz másokból, az undorító.


Hobbik pedig amik szerintem nagyon vonzóak: zenélés, főzés, kutyázás.:3

2015. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Engem barátomban először a külseje fogott meg, hogy olyasmi stílusú, mint én(rocker vagyok, de nem beszűkült és nem csak fekete ruhát veszek fel :'D), ráadásul jóképű, alkatra is számomra ideális, ez utóbbi nálam kizáró ok lehet. Aztán a személyiségében a humora, meg hogy rendes és megbízható. Később az is kiderült, hogy nagyon aranyos, kedves, ez rettentő pozitív csalódás volt. Na meg, tud helyesen írni... :D A hobbi számomra teljesen mindegy, csinálja amit szeret, de azért ebből is jobb olyan ami mindkettőnket érdekel. Szeretünk gépezni, régen együtt játszottunk MMO-kat. Azaz erősen taszít amikor egy pasi leül focimeccset nézni és közben leissza magát, szerencsére párom egyiket sem csinálja. :D Számomra fontos, hogy meglegyen a közös érdeklődés és a közös témák. Szeretem ha valaki bőbeszédű, na ez barátomnál nem jött össze, mivel én is az vagyok, és kínosnak tartom ha mindig csak én beszélek. :D 16/L
2015. jún. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Külsőn:szinte mindegy de azért ne legyen notredámi toronyör

Belső:kedeves,tisztelet tudo,jó szívű,jó homurú,ne legyen visza huzodó,


Hobbi:FOCI

2015. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En az egyediboltozkodesu fiukatvszeretem

A haj az mindegy de nalam egy kikotes van hogy zold vagy kek szeme legyen.

Belsore:legyen kedves laza nagyon vicces hogy mosolyt csaljon az arcomra es egy kicsit perverz legyen de ne publikba legyen vad csak ha ketten vagUnk.

2016. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!