Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú és lány, vagy férfi és nő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lány, vagy férfi és nő között lehet barátság?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 18:51
1 2
 1/11 Tudakozo + válasza:
50%
Igen lehet baratsag. Sot idovel eleg szorors is. S alakulhat ki kapcsolat is. Miert? Segithetek e meg valamibe?
2015. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez már rég bebizonyított tény, hogy nem.

Amennyiben hetero emberekről beszélünk persze. Ilyen esetben a barátság definició az egymás mellett tartózkodási engedélyt jelenti.

2015. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

szerintem lehetséges.

nekem is van egy ilyen fiú barátom, akivel születésünk óta ismerjük egy mást és nincs köztünk semmi több barátságnál

( bármi kérdése van ezzel kapcs irhatsz privátba is. )

2015. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nekem csak olyan lány barátom van akivel szívesen szexelnék vagy ők velem úgyhogy én cáfolom 16/f
2015. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy nem lehet. A legtöbb haveromból kinézem, hogy lefektetnének, páran utaltak is rá valamivel, pedig mindenki tudja, hogy van barátom és nem csalnám meg. Párommal pedig kezdetben csak barátok voltunk évekig. 16/L
2015. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem lehet. Nekem is fiú a legjobb barátom. És szerelmes is valakibe (nem belém) úgyhogy én látom el tanácsokkal ^^
2015. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg haverság, de közeli barátság nem hiszem.
2015. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

De igen. Lehet és van is. Ritka, de higyjétek el, hogy működik.

Az oviban engem mindig kiközösítettek, mert utáltam babázni a lányokkal. Egy fiú volt, aki mindig játszott velem, ha a többiek nem. Aztán egy suliba kerültünk, egy gimibe mentünk, mert szinte mindenben egyformák vagyunk így az érdeklődési körünk is szinte egyezik. Most megyünk 11. osztályba. Barátnője van egy éve. Nekem ugyan nincsen barátom, de nem lennék vele ÚGY. Annyira egyformák vagyunk, hogy egyformán makacsak is vagyunk. Össze szoktunk kapni egy-egy dolgon, mert ha valamelyikünk nem lát ki a rózsaszín ködből, észhez terítjük egymást. De soha-soha nem lehetne több közöttünk. Nem passzolunk olyan szinten.

De higyjétek el, ez egy életre szóló barátság. :)

2015. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8.: Igen, ez a nagyon kevés kivételek egyike, mikor valakivel együtt nőttök fel. Afféle testvér-típusú barátság, amiben a nemiségnek nem sok szerepe van. :)
2015. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8: Ha nem lenne párotok, miért nem jönnétek össze?

A legjobb párkapcsolatok barátságból alakulnak ki.

2015. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!