Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiak valóban nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak valóban nem a külsőre mennek, miért született meg és miért osszák azt a mondást, hogy "férfi és nő között csak akkor lehet barátság, ha a nő ronda"?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Ezzel nyugtatják a feleségüket a "hűséges" férjek.
2015. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Egy újabb sztereotip kérdés, aminek semmi értelme.
2015. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az, mikor itt a fórumon kijelentik, hogy egy nőnek csak a pénz kell, az a sztereotíp, mert az az általánosítás csak úgy lóg a levegőben, bizonyíték nélkül.

De az, hogy ezt egy viccportálon láttam és több tízezer pali kedvelte és igazat adva kommentelt alá, az nem.

2015. jún. 25. 10:14
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, és? Miért veszel engem egy kalap alá velük?
2015. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha a férfiak nem teljes egésze, de jelentős része valóban nem a külsőre mennek, miért született meg és miért osszák azt a mondást, hogy "férfi és nő között csak akkor lehet barátság, ha a nő ronda"?
2015. jún. 25. 10:17
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Régen lehet, hogy így volt, manapság viszont már inkább a nők mennek a külsőre.
2015. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rég? Körülbelül fél éve volt kiposztolva, ha nem pár hónapja.
2015. jún. 25. 10:20
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom. Biztos van egy része a férfiaknak, akik csak egy testet keresnek, nem lelki társat, de a nőknél is ugyanúgy. De attól még nem kéne kiterjeszteni mindenkire. Egyik fél sem jobb a másiknál. Ha ezt végre megértenéd, hogy nem minden ember egyforma, fel se tennél ilyen kérdéseket. Az olyanokkal meg felesleges foglalkoznod, akik így gondolkodnak, mint az említett példában. Felesleges rájuk összepontosítanod, mert így csak a rosszat fogod látni mindenkiben.
2015. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Mert egy férfi agya másként működik, mint egy nőé. Evolúció: a férfi célja, hogy az ő génjei terjedjenek nagy arányban, ezért (szinte) bármelyik nőt megizélná, aki nem olyan brutálisan ronda, hogy na.

A nőkbe meg az van kódolva, hogy felnevelni az utódokat bármi áron. Ezért közösülnek az alfahímmel, a jó gének miatt és ezért vetetik el magukat az omegával, aki a jó apa és tutujgatja majd a kölyköket, mert ő - ellentétben az alfával - nem hajkurássza a többi nőt, örül, hogy kapott egyet, akár egy gyerekhordával együtt az se baj.

Szóval valóban, ha a nőben annyira nem látszik, hogy nő ill. olyan elrettentő a külseje, akkor "beveszik a csapatba" együtt söröznek, amolyan nemtelen tanácsadóvá avanzsál.

2015. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én pontosan tudom, hogy mindkét nem ösztönösen a széphez vonzódik, csak nem értem, miért tagadják ezt a férfiak, mikor a női szépségre egész iparágak épülnek, míg a férfiak ápolására, mutogatására a női résznek csak a nagyon pici töredéke. Szépségkirály választást én még nem láttam pl.
2015. jún. 25. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!