Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti félnetek, ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti félnetek, ilyen esetben, hogy a srác nem fog nektek tetszeni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel beszélgetek, nagyon jofej, aranyos

Meg nem tudom, hogy hogy néz ki, de felek, hogy nem fog tetszeni nekem mert a legtöbb aranyos, kedves srác nem annyira helyes :(


Es mar arról is beszéltünk, hogy jo lenne találkozni :(


O tudja, hogy én hogy nézek ki



2015. jún. 26. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj hozzá pozitívan.
2015. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetben nem is egyszer, nagyon szimpatikus volt az illető, aztán küldött képet és hát nemigazán volt az esetem, de ettől függetlenül továbbra is beszélgetünk, de nem hiszem, hogy fogok vele találkozni (messze is lakik tőlem), bár én nem társkeresés céljából kezdtem beszélgetni vele, csak baráti célból.

7 esetből 3 nézett ki viszonylag jól, úgy hogy talán még össze is jönnék vele:)

Szóval, ahogy az első válaszoló is mondta: állj hozzá pozitívan:)

2015. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy képet
2015. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy meg nincs róla jo kép, de majd küld :D
2015. jún. 26. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!