Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket miért zavar ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket miért zavar ha egy lány azt mondja, hogy cukik vagytok? 13/L

Figyelt kérdés

17 éves bátyámat is kérdeztem és azt mondta, hogy azért zavarja mert általában azok a lányok mondják neki, hogy cuki akik barátnak tartják meg azt mondta, hogy a kedves szó az ugyanez mint a cuki, hogy azt is akkor használják a lányok.


Kérdeztem tőle, hogy: "És mi van akkor ha tetszel annak a lánynak aki ezt mondta?"


Bátyám: "Akkor elküldöm a p...ába."


Én: "Elküldöd a p...ába?"


Ő: "Igen. De egy idő után azt is megunom, hogyha egy lány barátom mondja. (mármint akiről tudja, hogy barát és nem akar tőle semmit)"


Én: "És mi van akkor ha a testvéred mondja neked? Ha én mondom neked?"


Ő: "Téged nem elküldelek a p...ába hanem orrba fejellek akkor."


Testvéri szeretet xdd :"D Még jó, hogy anonim oldal. :DD


Na de a lényeg: Minden fiú utálja ha azt mondják neki, hogy cuki? Én annak mondom aki tetszik :D meg a kedves szót is, meg az aranyosat is. Jó mondjuk a kedveset azt nem csak arra mondom aki tetszik hanem arra aki tényleg kedves. :D Jó mondjuk a cuki meg az aranyos szót se feltétlen csak arra mondanám aki tetszik hanem úgy mindenkire aki kedves de eddig mondjuk még csak olyannak mondtam aki tetszik. Kérlek ne oltogassatok meg ne itt trollkodjatok! Nem provokatív kérdés akart lenni. Bocsi ha valaki annak veszi.



2015. jún. 21. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem akarod kitenni Pesten Hallottamba? 😃😉
2015. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
# 1 Nem. :D Miért?
2015. jún. 21. 19:48
 3/15 norbi544 ***** válasza:
100%
Hiúság. A fiúk általában keménynek akarnak tűnni. Azt akarják, hogy a barátnőjük azt llássa benne, aki megvédi, nem egy cuki medvét.. Nekem sem tetszene. Legalábbis külsőleg. Valószínűleg, ha nem is mutatnám, de jó érzés volna.
2015. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát mert miért ne :D
2015. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

# 3 Jaa értem. :) Köszönöm. :)


# 4 Azért annyira nem jó sztori, hogy kitegyem, különben bent vagyok a csoportban de nem vagyok pesti. :D De te kiteheted ha gondolod. xd

2015. jún. 21. 19:52
 6/15 anonim ***** válasza:
egyszer kétszer oké. De nem kell folyamatosan mondani
2015. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
# 6 Én is így gondolom. Köszönöm a válaszod. :)
2015. jún. 21. 20:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a beszélgetésnek így kellett volna befejeződnie. :D



Bátyám: "Akkor elküldöm a p...ába."


Én: "Elküldöd a p...ába?"


Bátyám: "Igen, elküldöm a p...ába."


Én: "De tényleg elküldöd a p...ába, cuki?"


Bátyám: "Na huzz el a p...ába!"


:DDDD XDDDD


(UI: Bocsi ,kérdező remélem nem sértettelek meg ezzel.)

2015. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as vok


Am nagy thug lifer lehet a bátyád. :'D

2015. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
# 8 Dehogy sértettél meg. :D Hangosan felnevettem. xdd :D
2015. jún. 21. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!