Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a szüleim,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a szüleim, hogy "pasizógép" (vagy nem is tudom hogy fejezzem ki) vagyok?

Figyelt kérdés

Apukám elkezdett piszkálni, hogy mutassam meg kikkel mit beszélek, meg meséljek neki a fiúkról (ezzel még nincs is baj), de amikor már negyedjére jön oda a héten akkor kicsit kiborít. Egyszer el akartam menni egy barátnőmmel sétálni és kiakadt, hogy biztos pasizni megyek.

Ma meg anya támadott le, miután hazajöttem a városból (könyvesbolt, fagyizás, meki), hogy ismerkedtünk-e helyes fiúkkal.

tudom, hogy csak féltenek de már elég kellemetlen. Bocsi ha vannak hibák de telefonról írtam.

Ja és egyébként 14L


2015. jún. 27. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

"tudom, hogy csak féltenek" --> "tudom, hogy csak féltenek"

Megválaszoltad a kérdésedet. ^^

2015. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért gondolják azt, mert féltenek - és a "legrosszabbra" gondolnak. Ennyi az egész.
2015. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ismerős,nálam is ez a helyzet:D

Néha mentem el barátaimmal sétálni a városba,amikor már hazajöttem egyből az volt hogy miért nem mutatom be a barátomat stb..Pedig már ott vagyok hogy nemhogy fiú barátom nincs,lány se,mégis ez van ha leszaladok boltba vagy valahova:D De megbeszéltem velük hogy ha lesz barátom,bemutatom,ők lesznek az elsők akiknek elmondom meg minden,ne aggódjanak:) azóta is szekálnak néha de olyankor elvicceljük,úgyhogy már nem zavar különösebben.:)

Hidd el,sok velünk egy korúval van ez,ez egy ilyen időszak:D

2015. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam is mindig ezt csinálják :D
2015. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tőlem meg már az egész rokonság azt kérdezgeti, hogy miért nincs pasim ._. szerintem amit a te szüleid csinálnak, normális, de amit az enyémek...xD

16/L

2015. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!