Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok többet. Nektek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norbi544 kérdése:

Nem akarok többet. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: majd' kilenc hónapja élek boldog párkapcsolatban, nagyon szeretem a párom, és nem is igazán akarok mást. Úgyszólván, nekem ő tökéletes. Viszont megismertem egy lányt, akit... Még annyira nem is ismerek. De eddig úgy tűnik, ő is ebbe a tökéletes kategóriába esik, csak másképp. Szeretnék hozzá közelkerülni, ismerkedni, szórakozni, viszont semmiképp nem akarok többet. Mármint nem szeretnék tőle úgymond semmit. Azt gondolom, ez azért van, mert a barátnőmmel az a tipikus ismerkedéses, randizós időszak kimaradt, másrészt most sokáig nem lehetek vele. Nektek mi a véleményetek?
2015. jún. 28. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is próbáld megismerni mert csak jobban megszeretnéd és akkor elveszítenéd a mostani barátnődet ez szinte biztos. A helyedben próbálnám elkerülni. Gondold azt hogy a barátnőd ezt csinálná.
2015. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem az, hogy szeretem. Csak valahogy most jutottam el oda, hogy ismerkedni van kedvem. Nem. Szeretem, csak egy szép lány, aki ráadásul kedves is. És szeretném jobban megismerni. Az a legnagyobb félelmem, hogy ő félreérti.
2015. jún. 28. 00:53
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha megakarod ismerni és már vonzódsz hozzá egy kicsit akkor egyre többet akarsz majd vele lenni és beleszeretsz a végén. 1-esnek igaza van.
2015. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem... Nem mondanám, hogy vonzódom hozzá. Csak egyszerűen egy szép lány, mint sokan mások is körülöttem.
2015. jún. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!