Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a kiszemelt érdeklődését? 17L

Figyelt kérdés
Van egy srác aki régebb óta tetszik,viszont ő idősebb(20 éves) és nem tudom hogyan közeledjek felé.Abban biztos vagyok,hogy nem vagyok számára közömbös,mert vannak ilyen "apró jelek" amiből erre következtetek :pl. ha találkozunk megkérdezi,hogy vagyok vagy mikor a barátaimmal beülünk valahová és sötétedésig nem érek haza mindig elkisér...És nem tudom mit tehetnék,hogy ne csak ennyi legyen köztünk
2015. jún. 29. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer hazakísér kezdj el vele beszélgetni erről a témáról, esetleg közeledj hozzá, bújj oda hozzá :)
2015. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

igazából lehet nem szeretne tőlem semmit,és nem akarok beégni előtte

nem is találkozunk olyan gyakran,emiatt nem tudom mennyire jó ötlet előálli azzal,hogy elmondjam neki mit gondolok,meg rögtön bújjak meg nem tudom...

2015. jún. 29. 11:46
 3/15 anonim ***** válasza:
huzdfel a polod :D és le a bugyival
2015. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
biztosan értékelné xDD
2015. jún. 29. 11:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Rendezz valami jelenetet, pl.: menj valami kényelmetlen magassarkúban és amikor mentek haza mondd, hogy nagyon fáj a lábad aztán nézd meg hogy reagál, abból sok minden kiderül.
2015. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévők is írták szerintem is egy ilyen hazakísérés alkalmával lenne a legjobb ezt kideríteni.

A Magassarkús az nem rossz ,főleg ha szeretsz benne lenni és nem fáj benne a lábad ezért nem kellemetlen benne az estéd ,mert akkor simán ellehet ezt játszani ,hogy fáj benne és ,hogy mit csinál.

Mondjuk nyáron nehezebb ,de este már nem szokott jó idő lenni ,mondjuk azt mondod ,hogy fázol ,ez is ugyan olyan ,mint a magassarkús ,hogy mit reagál rá.

De mikor hazaértek akkor köszönd meg ,mond neki ,hogy nagyon jól esett ,hogy hazakísért kezdeményezz egy kicsit bátrabban ebben a témában ,hogy hátha veszi a lapot ,hogy te többet akarnál. (nem arra gondoltam ,hogy rángasd föl a szobádba ,mert az elég egyértelmű ,hanem csak próbáld meg kideríteni ,hogy mennyire jössz be neki ,bár gondolom ,csak az én fantáziám ment el ilyen téren...)

2015. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanàcsokat
2015. jún. 29. 15:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálod valamelyiket majd meséld el hogy sikerült :)
2015. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
elveszett ügy vagyok...
2015. júl. 4. 15:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért mi történt?
2015. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!