Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Házibuliban hogyan közeledjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házibuliban hogyan közeledjek a kiszemelt lány felé?

Figyelt kérdés

Kb. két napja facebookon rátaláltam egy a közelemben lakó, de számomra eddig ismeretlen, eléggé tetszetős lányra..

Gondolván, hogy élőben úgysem találkozunk, elkezdek vele beszélgetni facebookon.. Ez odáig jutott, hogy mivel nem tudja, hogy ki vagyok (remélem ezért) nem jelölt vissza, szóval a beszélgetés elmaradt..


Mit hoz Isten, tegnap pont meghívtak egy házibuliba, ahol valószínűleg ő is ott lesz..

A probléma, hogy nincs kifejezett közös ismeretségi kör, csak 1-2 ember, így nem nagyon tudom, hogyan közeledhetnék felé.


A nagyobb probléma viszont, hogy józanul túlságosan visszahúzódó vagyok, de ittasan pedig túlságosan nyomulós.

Próbálom elérni az aranyközéputat, de mivel nem heti rendszerességgel iszom, ezért nehéz megtalálni a pont optimális mennyiséget..


Szóval.

Mit tegyek?


Előző kérdésemnél is megjegyeztem, hogy jó kiindulópont lehet, hogy azonos a vezetéknevünk (ez egy ritka vezetéknév). De élőben kicsit nehezebbnek tűnik ebből poént kihozni..


16/F


2015. jún. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Oldalvizen, somfordálva, bunfordiskodva.
2015. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a középút 2 feles egy jäger shot meg egy hosszúlépés. Amúgy meg ha leejt vmi vedd fel neki vagy segíts neki ha kell valami. Kínáldd meg valamivel, vagy csak ha mellette ülsz hajtsd rá a fejed
2015. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hogyan tudsz házibuliba menni?
2015. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Busszal

2015. jún. 23. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

nemaaz xdd

hh meghívtak?

2015. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bemutatkozol, meghívod egy körre. Aztán ennyi. Beszélgettek.
2015. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!