Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen nem igénylem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen nem igénylem a párkapcsolatot, van esély változni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, nem mozgat meg egyáltalán a párkapcsolat, nyűgnek érezném az egészet. De már az is, hogy csak azért, hogy párkapcsolatom lehessen, csomó idő és energia kell, hogy kiépítsek kapcsolatokat, ami szintén nem vonz. Viszont azért valamilyen szinten mozgatja a fantáziám, mikor haverjaim újra és újra "becsajoznak" és vannak más igényeim, amin csak lány segíthet, viszont k**vázni meg nem akarok. Volt egy komoly csalódásom, azóta változtam meg ennyire.

Ilyenkor mi a teendő? Fogok változni?


2015. jún. 30. 01:29
 1/3 anonim válasza:
Szia.Én fiatalabb vagyok nálad de azért probálok segiteni..szóval nem akarsz kapcsolatot de kőzben meg szeretnél 1lány mellett "úgy" boldog lenni?Ha nem akarsz új párkapcsolatot hát ne eröltesd haggy időt magadnak hogy őssze szedd magad és majd úgyis lessz valaki aki felkelti az érdeklődésedet.Ne hagyd hogy a múlt változtasson..gondolj a jövőre.Remélem tudtam segiteni.
2015. jún. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, csak engem több sorozatos csalódás tett ilyenné, meg hogy túl korán élem bele magam az egyes dolgokba, aztán meg zuhanok egy hatalmasat. Szeretnék kapcsolatot, meg nem is, de inkább a "nem is" fél az erősebb jelenleg. Most végeztem a sulival, megvan az érettségi, úgyhogy munkára koncentrálok, gyűjtögetek, költök magamra, próbálom élvezni az életet, és figyelmen kívül hagyni, hogy másnak mije/kije van.
2015. jún. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nehéz kérdés. Mondjuk megérzéseim szerint te most még a "se veled" állapotban vagy. Szóval több negatívumot látsz, meg nyűgöt egy esetleges párkapcsolatban, mint pozitívumot. Na ilyenkor a legrosszabb, amit tehetsz, ha erőltetsz bármit is... 20 évesen fiatal vagy még, koncentrálj más goldokra, tanulásra, hobbira, munkára, szórakozásra. Feltételezéseim szerint úgy fog véget érni ez az időszakod, hogy egyszer meglátsz/megismersz egy lányt, akibe tényleg beleesel, és pont lefogod szarni, hogy nyűg meg fáradságos a kapcsolat...


Üdv 19/L

2015. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!