Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy állandóan rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy állandóan rá gondolok, miközbe Semmit nem érzek iránta?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 2 hónapja megismerkedtem egy 17 éves fiúval a suliban, találkozgattunk, ő szeretett volna többet de én nem, mert nem jött/jön be. Meg is sértődött emiatt, kikosarazva érezte magát..azóta úgy tesz mintha nem is léteznék, de suliba mindig arra van amerre én és mindig engem néz..én meg nem értem miért gondolok rá állandóan, néha már szinte sajnálom, néha örülök hogy elérhetetlen lehetek számára, mivel régebben folyton én voltam az aki reménytelenül epekedhetett egy fiú után..az meg semmibe se nézett. De nem értem miért gondolok folyton erre a pasira, utcán is mindenfele őt keresem...nem értem miez.. =/
2015. júl. 1. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért hogy néz ki,hogy nem jön be?
2015. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nem sok idő kell és rájössz
2015. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!