Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, ha fiú azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha fiú azt mondja nem tetszek neki és nem akar tőlem semmit, de állandóan engem néz és zavarja, ha más fiúkkal beszélgetek, ismerkedem. Féltékeny?

Figyelt kérdés
Nem tudok kiigazodni rajta. Ilyenkor vajon mit akarhat? 20L 19F
2015. jún. 21. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
de igen tetszel neki csak nem meri bevallani, és igen, féltékeny is
2015. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem fél a reakciódtól, hogy elhibázza. De látom kíváncsi vagy mit gondol rólad!! :))

szóval

adj neki valami csalit, lógasd meg a mézesmadzagot, és nézd meg mi történik! :)

...úgy értem, hogy pl flörtölj vele, ültess el egy gondolatot a fejébe kétértelmű célozgatásokkal. azaz adj neki önbizalmat, reményt! :)


hajrá! :)

2015. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy mit érzek iránta, de nem lép semmit. :)
2015. jún. 21. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

sajna nem tudok mást mondani, minthogy lépj! :)


nem voltam ilyen helyzetben. nem tudom mit érezhet.

próbálom beleképzelni magam a szituba... van egy lány, akiről tudom, lenne velem, de én azt mondom neki "nem tetszel", mégis szabadnak akarom tudni, jelzek neki... nem tudom mi lehet :'D

de, akiről szeretném tudni, hogy nincs-e kapcsiban, attól minden bizonnyal szeretnék valamit :)


csavard az ujjaid köré! :D

2015. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan helyre kerülni vele ahol kettesben vagytok es SMAROLD LE!

Tetszel neki, 99%


Sok sikert! 😏

2015. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!