Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek gáz vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz vagy cuki ha egy 17 éves fiú plüssel alszik? Vagy egyáltalán nem is zavar titeket?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 22:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
en 20 evesen, fiu letemre is azzal alszom, es igyis egy Istennek erzem magam :)
2015. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
:D
2015. júl. 1. 22:53
 3/24 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar

17/L

2015. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

20 vagyok és fiú ugyanúgy mint az első hozzászóló.

A Mamámtól kaptam egy plüsskígyót kb 10 éve.

Azzal alszok és sokszor azt használom párnának.

Szerintem lényege nincsen ,hogy ki mivel alszik ,de ezt majd elmondják a hölgyek.

2015. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Duenna ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, és nem zavar. Inkább kisfiús.
2015. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Gáz...hogy miért? 16 évesen már bőven serdülőkorba ér. Nem gyerek, de még nem felnőtt. A 20 évest ink nem kommentálnám. Egyébként ha ajándékba kapsz egy plüst nem ciki...de ha vele alszol enyi idősen ott problémák lehetnek...
2015. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
én párnának használom mert a rendes párnám kényelmetlen :D
2015. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
91%
Szerintem nagyon szexi,mikor egy pasi ilyen védtelen és aranyos :)
2015. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én 21 éves lány vagyok, mondhatjuk én is plüssel alszom, ugyanis kaptam a kishúgomtól egy aranyos plüss cicát, amit berakott a párnám mellé. Hát nem volt szívem elrakni az ágyamról, annyira lelkes volt :D Szóval egy plüss cicával alszom, és nem, nem érzem gáznak, nem leszek én ettől se több, se kevesebb.
2015. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
olga, semmi köze hozzá hogy kuvel alszol, és ha te majd úgy gondolod hogy nem akarsz plüssel aludni akkor félreteszed és le van tudva, de addig a kötekedőknek egy szava nem lehet. Egyébként meg tavaly táborban voltam és volt ott egy nálam 2 évvel idősebb fiú és őt sem zavarta, sőt körbement a táborban egy 20 centis plüssnyuszival és mindenkinek megmutatta, és nem érdekelte ha valaki leszólta. Szeintem az a normális ha nem hagyod hogy mások mondják meg hogy aludhatsz e macival vagy kígyóval cagy cicával vagy kitudjamivel és hogy milyen kortól gáz vagy ciki. Remélem segítettem.
2015. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!