Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok azzal álmodni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok azzal álmodni, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor például mit? ( privatba is jöhet :) )


Es örültök neki? ( tegyük fel meg nem jartok az illetővel)


Es aki tetszik nektek hány eves?


Es szerintetek lehet valami jelentése az ilyen "tipusú" álmodnak?


Kort es nemet is írjatok legyszi :)



2015. júl. 2. 00:02
 1/7 anonim válasza:

Igen, én szoktam. Általában pozitívak ezek az álmaim, és mindig örülök nekik.

17/F voltam :)

2015. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előfordult már, de nyilván nem mindenkinél, viszont pont este volt ilyen. :)


1.: Az 1 éves babánkat tanítottuk járni a kórházban (

Valamiért bementünk és a váróban játszottunk) és anya munkatársai mindig csak sértegettek, hogy mennyire rosszul bánok a gyerekkel, holott szerintem nem.


2: Végülis, igen. :D a szidalmazásokon kívül aranyos volt.


3: 19


4: Nem különösebben hiszem. Az ember gyakran elképzeli azzal a jövőjét, aki tetszik neki, és ez ennek a kivetülése este.


15/L

2015. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:

Ha már ismerem is valamennyire,vagy folyton rajta rágódom,akkor igen.


Hogy kitálalok neki,vagy valami mást.


Igen,bár azért elkeserítő is lehet.


Jelenleg nincs sajnos ilyen :/ :)


Igen,hogy sokat agyalok rajta és még álmomban sincs nyugtom :D


20/F

2015. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia :D

Natehat, 11 honapig tetszett egy fiu,ossz-vissz 3x almodtam azt , hogy jarunk ,nagyon jol ereztem magam vele:). a 9. honapban osszejottunk :) . persze mar szakitottam megminden,ez a tavaly nyaron volt :DD. Nade konyvet is olvastam mar az almokrol,es annyit biztosra tudok mondani,hogy a tudatalattibol jonnek , es az ilyen fontosabb almoknak,amire felfigyelsz , igenis van jelentesuk. A tudatalatti uzenni probal neked valamit. kicsit furan hangzik lehet , de vicc nelkul :). Remelem neked is osszejon , drukkolok :D

Lany/15

2015. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam.

Hogy együtt vagyunk.

Velem egy idős.

Igen, hogy nagyon tetszik, és nem tudom kiverni a fejemből, éjjel-nappal rá gondolok

2015. júl. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jelentése? Nos, az agy az élményekből, gondolatokból, emlékekből "állítja össze" az álmot, tehát kb ennyi jelentése van. Ha sokat gondolsz valamire, például egy fiúra, akkor nyilván lesznek alkalmak, mikor róla álmodsz. De nincs ilyen telepátiás, jósoló, jövőbe látó tulajdonsága, legalábbis én nem hiszek benne.


Én gyakran álmodom a barátomról, legutóbb azt, hogy Oroszországban voltunk valami sport versenyen, azelőtt pedig azt, hogy egy mezőn vagyunk, nyári esőben... de van, mikor olyan fiúkról (vagy lányokról) álmodom, akiket nem is ismerek a való életben...


17L

2015. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem járok az illetővel, de az álmokban csak errehajló dolgokat szoktam látni. Nemegyszer álmodtam például azt, hogy smárolunk (hozzátenném, hogy ez a való életben is megtörtént). Nem tudom, van-e jelentése, én mindenesetre bízom benne.

Ő 17/L, én 18/F

2015. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!