Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy bar nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy bar nem érzek iránta semmit folyton o kar a fejemben?

Figyelt kérdés
Egy ideig beszelgettem egy fiuval. Nagyon rendes volt, szerettem beszelni vele. Aztan o szerelmet vallott nekem. Nagyon megijedtem, azonnal kikosaraztam, es megkértem,többet ne beszeljunk. Buntudatom van es valahogy sokat gondolok ra. Pedig sosem neztem ra ugy, mint esetleges baratra. Teljesen össze vagyok zavarodva. 15/l

2015. júl. 2. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem az volt hogy elvoktam egy lánnyal , beszélgettem vele kb 5 hónapon keresztül aztán az egyik álmomban ölelgettem meg egyebek , aztán miota elmondtam neki azota nem beszélünk :( 14/f
2015. júl. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéljetek újra. Tudat alatt neked is tetszik a srác. Csak dumáljatok rengeteget és majd eldől, hogy mi lesz, de ha belezúgsz akkor mindenképp mutasd ki. Mond el neki is amit nekünk leírtál.
2015. júl. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy rágondolsz az azért van mert nem közömbös a fiú! Megijedtél ez természetes. De gondolj bele, hogy nem fog örökké várni rád. Szóval szerintem is beszéljétek meg!! :)
2015. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!