Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba. Egy a baj: ő is lány. Mégis mit tegyek? Folyton ő jár a fejemben. Semmi esélyem nála, azthiszem, heteró. Megkérdezzem? Félek bármit is lépni. Kétségbe vagyok esve, miért kell nekem ilyennek lenni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 19:32
 1/7 Mellékhelység ***** válasza:
Biztos hogy szerelem? Mitől "szerettél" bele?
2014. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért szerethettél bele? Sokat lóg veled, barátnők vagytok? Próbáld meg kipuhatolni, mi a véleménye a biszex és leszbikus emberekről. Ha nyitott, hatalmas mákod lehet, bár erre kicsi az esély. Fogadd el magad!
2014. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedved,beszélgethetünk róla! :) 20/Bi L
2014. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Új helyre költöztünk, ezért új suliba is kerültem. Szeptemberben ismertem meg őt. Egyszerűen olvadok tőle... nem tudom elmagyarázni. Ahogy egyre többet beszélünk, még nehezebb... előtte is tudtam, hogy nem csak az ellenkező nemhez vonzódok szexuálisan, de ez így most ijesztő. Még sosem éreztem ilyet. Túl valóságos... Egyébként nemsokára töltöm a 17-et
2014. nov. 25. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.Ha beleszerettél,és ez nem csak fellángolás,akkor meg kell neki mondanod.

Előfordul,hogy ő is érez irántad,esetleg ugyanezt,csak ő nem szenved ennyire tőle mint te.

Legyél őszinte és bátor.Találj alkalmat négyszemközt,és

mondd el neki mit érzel.

Nincs annál szebb az életben,mint mikor két ember megosztja egymással azt amit érez,mindezt szavakban is el tudja mondani.

2014. nov. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha írsz részleteket privátban, szívesen segítek, megpróbálok tanácsot adni


L/L/19

2014. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Andreas Bruno: és mindezt két nő csinálja egymás előtt jól rögzíthető kameraszögből, hogy olvadozhassunk tőle. Hmmm....
2014. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!