Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a sracnak? Mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a sracnak? Mar nagyom nehez helyetben gagyok

Figyelt kérdés

sziasztok. az a helyzet hogy netrol talalkoztam egy sraccal, mert beszegettunk egy ideig. Jofej volt meg kedves semmi bajpk sincs vele de nem erzem azt a pluszt hogy bejonne. ez azert van azthiszen mert elotte randizgattam valakivel aki nagyon bejott es nem akart vegul osszejonni velem es nem leptem meg a dolgot. nehezen megy h elflejtsek valakit aki igazan tetszik. ez a srac akivel egyszer talalkoztam akart meg es elmondtam h hogy erzek most. megsertodott veszekedett velem most meg megalaszkodott es elkezdett konyorofni h adjak neki egy eselyt. tudom h en vagyok a hulye h aki ertekelne ellokom magamtol de keptelen lennek vkivel ugy csinalni barmit is hmasra gondolok esmnem vagyok oda erte.. es neki ez nem ertem miert lenne jo de nemtok mar mit mondk neki

19L o 21f


2015. júl. 2. 08:03
 1/2 A kérdező kommentje:

te jo eg most nehezem.. bocsanat rossz egy kicsit a tabletem billentyuje

ne haragudjatok az elirasokert

2015. júl. 2. 08:05
 2/2 anonim ***** válasza:

'Bocsi, leszbikus vagyok"


Vaaagy


"Bocs, most nem akarok kapcsolatot, senkivel.."

2015. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!