Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon vágyom egy pasira arra hogy megcsókoljon h magához öleljen? A barátnőim mindig mondják h milyen jó csókolózni meg minden.

Figyelt kérdés
Szóval nekem is kene egy pasi. Az a baj h inkább az idősebb pasikra bukok az ilyen 20-26 evesekre. 16/L Ha lehet akkor normális válaszokat írjátok.koszi

2015. máj. 22. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
egyszerű a válasz szerezz egyet
2015. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm, s talán emiatt van, de én is így vagyok ezzel. :) Bár én inkább a nálam fiatalabb hölgyek társaságára vágyom.

A Te esetedben szerintem teljesen érthető, hogy idősebb pasira vágysz. :)

Ha nem is törvényszerű, de egyenlőre úgy vélem, hogy a pasinak illik 1-2 évvel idősebbnek lennie a hölgynél.


22F

2015. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso hat igen az a jo ha par evvel idősebb a pasi a csajnal de az én esetemben ez mas én azokra bukok aki kb 10-11 evvel idősebbek
2015. máj. 22. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj szerintem 16-18 éves korban a legszebbek a lányok és ahogy figyeltem sokak szerint van ez így. Ha igényes vagy és normálisan nézel ki akkor simán szerzel magadnak valakit ne aggódj :)

18F

2015. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi az amiért ők jobban bejönnek? Talán az érettségük, elhatározottságuk vagy, hogy mélyen áttudják érezni azt amiről beszélsz vele mert megért?

A Te esetedben ezt megtudom érteni. 16-20 éves férfi ismerőseim körében a legtöbbje mindent ma semmit holnap alapon éli az életét, az éppen aktuális barátnőjüket pedig 3-4 havonta cserélik a "megtehetem alapon".

Ha feléd is ilyen korosztályodbeli fiúk vannak, kedves kérdező, akkor teljesen megértelek.

Viszont felhívnám szíves figyelmedet, hogy olyan mélyen ne kötelezd el magad egy 26 éves férfinél, mert ezt könnyen ki használja addig amíg az neki jó.

Remélem találsz megfelelő társat, aki az elvárásaidnak megfelel. :)

2015. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj nekem és máris meg van oldva :P :D
2015. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
20:21-es köszii hat én is remélem h hamar találok vkit
2015. máj. 23. 07:28
 8/10 A kérdező kommentje:
20:59-es igen az erettseguk az nagyon tetszik bennük... ,,es mindent ma semmit holnap" nekem ez kell h legyen laza. Nem tudom az idősebbek jobban bejonnek mint a velem egyidősek az ilyen 16 eves pasik olyan eretlenek
2015. máj. 23. 07:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Kicsit azt látom, hogy te egyelőre a szerelemre magára vágysz, nem egy konkrét emberre.


Sokat változik a dolog, ha már nem csak arra vagy kíváncsi, hogy milyen egy csók, hanem találsz valakit konkrétat, akivel akarsz csókolózni.

2015. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen a szerelemre meg egy olyan pasira aki mindig ott lesz mellettem
2015. máj. 23. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!