Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy barátom van?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,a barátom 13 már fél éve együtt vagyunk. Az ő szülei tudják,az enyémek nem. A múltkor csókolózás közben kiszívta a nyakam. A szüleim észrevették a foltot,és eléggé feszegették a témát. Hogy mondjam el nekik?

2015. júl. 3. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Anya, apa! Van egy barátom!


Ennyi

2015. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
"Anya,apa! Nekem van egy pasim,aki vámpír"
2015. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem fognak haragudni? (Vámpír :D ezen besírtam)...
2015. júl. 3. 22:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,miért haragudnának? Örüljenek,hogy elmondtad:D
2015. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem már így is elég sokáig halogattam.
2015. júl. 3. 22:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És hogy játszottad ki a kiszívott nyakat szüleid előtt? "Anya csak bekapta a légkondi a nyakam" "Anya csak kiszívtam pórszívóval egy kullancsot a nyakamból" X"D
2015. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt mondtam hogy pillanat csak elmegyek wc-re és mikor kijöttem előadtam hogy megy a hasam meg fáj,és akkor már azzal foglalkoztak.
2015. júl. 3. 22:50
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

12 évesen már fél éve "barátod" van? Te atyaságos úristen, ez az első szó, ami most eszembe jutott.

Hát az biztos, hogy ha én lennék az anyád eszembe nem jutna elmondani, mert olyan barátot adnék én neked így 12 éves kislányként, hogy míg élsz emlegetnéd..


Áldom az eget, hogy az én 12 éves kishúgomat még ez az undorítóan elb*szott világ sem tudta elbutítani.

2015. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
ha fiatalabb lennék, de eljátszanék veled xd
2015. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

8-as, minden soroddal egyetértek!

És még az is ott van a leírásban, hogy "már fél éve együtt vagyunk". Szóval kb. 11 volt, mikor "összejöttek"...

2 év múlva már olyan kérdést fogsz kiírni, hogy hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy terhes vagyok???

2015. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!