Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
21/F
2015. jún. 15. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Nem tartozik rájuk. Ha kérdezik nem kell tagadnod, de egyébként semmi közük hozzá, főleg hogy felnőtt vagy.

2015. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Menj oda, nézz mélyen a szemükbe, és mondd csak el. És imádkozz, hogy ne verjenek agyon, amiért 21 évesen ilyet merészeltél csinálni. Ezután menj el a templomba és gyónd meg a bűneidet, ígérd meg Istennek, hogy soha többet nem csinálsz ilyet, végül ajándékként áldozz fel egy szűz kecskét, és idd meg a vérét. Ezek után talán, mondom TALÁN megúszod...
2015. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem értitek. Én tényleg szeretem a szüleimet és nagyon sajnálom, hogy nem tudtak róla előbb. Talán eltántorítottak volna.

Egy tradicionális keresztény, katolikus család sarja vagyok és sajnálom, hogy ez megtörtént.

2015. jún. 15. 20:49
 4/8 anonim válasza:
Ha nem értjük minek írtál? Amúgy is ha annyira tradícionális keresztény vagy nem használnád az internetet se. Ennyi.
2015. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

de ha anyukád és apukád nem veszti el a szüzességét ( és gondolom nem csak 1x fekudtek le :D ) akkor te se lennél


ez az élet rendje, pláne 21 évesen.

2015. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
isten nem tiltja azt hogy lefeküdj valakivel
2015. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fuu te! Ilyenekkel van tele a vilag, ki nem szarja le a vallast? Mi kozze van barkinek h kivel szeretkeztek foleg amikor mar elmultal 18!

Kereszteny tokom tudja sarja, es? Nem vagy apaca, mellesleg apadek se mondtak el h mikor szexwlnek

2015. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a szuleidnek elmondanod, ha tenyleg sajnálod akkor csak Istentől kérj bocsánatot es o meghallgat! :)
2015. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!