Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Askos hodoló a sulinkbol. Ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Askos hodoló a sulinkbol. Ki lehet ez?

Figyelt kérdés

Leirnam az egész történetemet.

Minden az iskolában kezdődött én hetedikes voltam most a Máté pedig nyolcadikas. A folyosón szórakozott a haverjaival egyszer csak ram nézett én meg rá és rám mosolygott. Attól a pillanattól bele szerettem. És akk ment ez h egymást néztük. A barátnőm rairt h miért nézed ennyire a barátnőmet? Vagyis engem. Elkezdi csak azért mert ő is engem. De tuti nem azért. És akk ment ez végig.rairtam elkezdtem beszélgetni először bunkó volt utána pedig tok rendes. Kettő napig beszélgettünk. Harmadnap letiltott kiderult azért mert Ákos a haverja vele volt aki utal engem és sztm azért tiltott le mert észre vette h beszélgettünk. Mert a Máté hamarabb is elmondta volna neki h rairtam de nem mondta el. Jött a Pécsi kirándulás. Mindenki beszologatott de ő nem. Aztán szabad program lett a városban elmentek mellettünk és utánam nézett a barátnőm mondta. Majd a buszon az osztály társam egy fiú ült mögöttem felterdeltem a székre és ott elkezdtem velük beszélgetni, hülyulni aztán a Máté is felterdelt és felém nezegetett. Persze mikor rendeztem nem engem nézett. De a barátnőm mondta h ő láttahogy engem néz. Aztán hátra mentem a busz végée persze h feltekeny legyen elkezdtem beszélgetni egy fiúval. Aztán ő előttünk ült mondta h halkabban. Lehet h féltékeny lett nemtom. Aztán utolsó nap a suliban beszologatott h r.i.b.a.n.c meg ilyenek de csak akkor szólt be mikor az Ákos is ott volt. Eljott az év záró aztán ő majdnem mögöttem állt és mikor hátra néztem ő már engem nézett utána már féltem hátra nézni megkertem a barátnőm h nézze hogy néz e engem. És olyan meglepő e mondta hogy egész végig engem bámult de szó szerint lesem vette rólam a szemét. Aztán askon egy lány beszologatott h megtepne meg minden. Erre kapok egy kérdést askon amiben meg vednek! Aztán a lány askjan is írogatott az a gyerek neki hogy fejezze be meg durvább dolgokat nagyon védett. Aztán megkerdeztem a névtelentol h miért védett meg elkezdi azért mert bír engem és nem akarja h engem bántsanak. Aztán írtam neki három tippet fiúkat persze h ezek közül vagy valamelyik Mátét meg még kettő fiút írtam re azok tuti nem voltak. Aztán nézem a Máté askjat valaki árulkodott neki hogy én azt mondtam hogy ő védett meg ő meg persze elkezdi biztos is azt a ribncot utalom meg stb..... Szóval tagadott mindent de az volt ebbe a fura hogy este beszélgettem a névtelen askossal leirtam a neveket... Írtak a Máténak hogy én azt mondtam h megvedett és utána egyből nem kaptam kérdést a névtelentol. És ez fura...... Nagyjából ennyi.



2015. júl. 4. 12:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Történt meg valami ugye írták neki askon hogy én azt mondtam h ő védett meg és kitörése az összes kérdését amiben én vagyok... Vagyis amiben erről van szó... Kérlek adjátok valami tanácsot vagy mit gondoltok erről?
2015. júl. 4. 12:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Történt meg valami ugye írták neki askon hogy én azt mondtam h ő védett meg és kitörolte az összes kérdését amiben én vagyok... Vagyis amiben erről van szó... Kérlek adjátok valami tanácsot vagy mit gondoltok erről?
2015. júl. 4. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Máténak viszket a léce.
2015. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez túl hosszú, de elolvastam. Menj oda hozzá, mikor egyedül van (és/vagy hívd el sétálni kettesben), és vezesd rá, hogy tetszik neked, várd meg a reakcióját, stb. Ha kétértelmű, akkor kérdezd meg, mit gondol rólad, tetszel-e neki. Ott kiderül.

17/F

2015. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A viselkedése azt állítja hogy bejössz neki. Csak ne támadd le egyből mert lehet azért tiltott le mert nyomulós voltál. Hajrá ;) Korotok mennyi?
2015. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen én is azt vettem ki belőle hogy bejövok neki de néha eléggé bunkó mikor ott vannak a haverjai amúgy az a baj hogy ő ilyen menő felé a suliban ő a második vezér féleseg ha értitek.... Ő 15 én 14:) adnátok valami tanácsot hogy mit tegyek?
2015. júl. 4. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia . Nem értem mit bírsz ebben a Máté gyerekben én a helyedben elkűldeném a tudod hova. A már a haverjai előtt nem mer felvalalni és még le is r*b*nc*z ne varj tolle semmit.oke hogy elbuvolo mosolyal rádnez de semmi joga beszologatnija neked. És ha megint beszolna nyugodtan pofozd fel.. Bár szerintem is bejossz neki de nem annyira hogy l*sz*rja hogy mit mond az akos gyerek ha neki fontosabb az hogy mit gondolnak akkor hagyd a fr*ncba vannak nála jobbak is..(bocs a hibákért telorol írok )
2015. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!