Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek annak, ha lenne egy titkos hódolótok?

Figyelt kérdés
Aki mindig virágot, csokit, stb... küldene nektek, de névtelenül. Jó érzéssel töltene el titeket, vagy megilyesztene?

2015. febr. 6. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülnék.
2015. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer talán jól esne egy levél vagy valami, de utána biztosan megijednék, hogy ki az aki folyton küldözgeti a dolgokat névtelenül.
2015. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon
2015. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ijesztő lenne hosszútávon.
2015. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Biztos jól esne.
2015. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jol esne. :)
2015. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ohh, de mennyire, hogy örülnék egy titkos hódolónak!
2015. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne.
2015. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt már titkos hódolóm. Egy ideig aranyosnak tartottam, de aztán idegesített hogy nem tudom ki az, és csak szerencsétlenkedik, mert nem mer lépni :D Bocsi a nyers fogalmazásért.
2015. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!