Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak neki születésnapjára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki születésnapjára?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mit adjak neki..a csokit nem szereti es annál amugy is jobbat szeretnék adni neki mert megérdemli.Valami olasz dologra gondoltam mivel rajong a nyelvért ..de nem tudom h mit lehetne..17 éves fiúról van szó..kérlek segitsetek.

2015. júl. 5. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor lesz a szülinapja?
2015. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főz neki valami tipikus olasz ételt. Valami tipikus olasz ruhát. Lamborgini parfümöt vagy nemtudom.
2015. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedden..de csak hétvégén tudunk találkozni.
2015. júl. 5. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Lol, nekem is holnap lesz a szülinapom és rajongok az olaszokért :DD csak én szeretem a csokit is XD

Amúgy ha olasz kaját csinálsz neki az nyerő tipp :D

2015. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2015. júl. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!