Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a nagypapámnak...

Mit adjak a nagypapámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz a szülinapja. 64 éves lesz. Sokmindent kapott már tőlem... Parfüm stb. Hobbija: biciglizés,vers írás,barkácsolás, sütés-főzés.Mit adjak születésnapja alkalmából neki?

2015. júl. 1. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami különleges ételalapanyagot, amit fel tud használni a hobbyfőzéséhez. Te tudod, milyen recepteteket szeret, pl. vadhúsokkal kísérletez v sütit süt.
2015. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én is valami jóféle szakácskönyvben gondolkoznék. De olyat, ami mellé képek vannak és olyan stílusú ételekkel van tele, amiket szeret (pl. pörköltes, leveses, bográcsos, tepsis, stb). Alexandra könyvesboltoban lehet kapni könyvnek álcázott naplókat is pl. Gyönyörű borítója van, vintage stílusokban is, jó minőségű. Ha szeret verseket írni, akkor egy ilyennek biztos nagyon örülne! Ha emellett döntesz, akkor ne felejtsd el az első sima oldalára ráírni, hogy milyen célból adod neki és miért! (pl. " Sok-sok szeretettel 64. születésnapod alkalmából unokáidtól: Marcsi és Titi! Ui: írd bele a saját és kedvenc verseidet!:))
2015. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezek tényleg jó ötletek! Jöhetnek még :-)
2015. júl. 3. 14:58
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a versírás hoz egy szép kis füzetet és egy tollat. Vagy esetleg egy kis barkács szettet.
2015. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a nagypapádnak valami különlegeset vegyél elvégre egy nagyapa nagyon fontos az ember életében
2015. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!