Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn (esetemben tinder)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn (esetemben tinder) mit írtok egy lánynak, amivel el lehet kezdeni ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mivel érdemes kezdeni? Hogy megy ez?
2015. júl. 5. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Szia, mizu?

Ez szerintem megteszi :D

2015. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%
jók a képeid, baszunk?
2015. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy kis kenguru lennél egy nagy kenguru erszényében vagy inkább egy nagy kenguru, aminek az erszényében van egy kis kenguru?
2015. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányként a humoros szövegkertre szoktam szeretni. A hello, hogy vagy? kezdetű beszélgetések hamar unalmasak lesznek.
2015. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát, én inkább az élőszó híve vagyok, de egyébként én is próbálgatom a programot.

Először is felejtsétek el az ilyen "Szia, mizu"-kat, meg "hogy telik a napod"-okat. Ez baromira nem egyedi, és nekem például személyesen herótom van tőle. Ami mindig beválik, és valamennyire egyedi is, az az, hogy kiválasztasz egyet a képei közül, és aról kezdesz írogatni. Bármit lehet, de ha lehet legyen vicces. Kötözködj vele egy kicsit, generáld a beszélgetést. Ha azt a képet kivégeztétek, jöhet egy másik. Az még jobb, ha közben a te képeid is szóba kerülnek, és oda vissza szurkálódtok. Persze ne oltsd szét, inkább pimasz módon szólogass oda. Ja, és minél előbb beszéljetek meg személyes találkát. A Tinder csak egy jó kapcsolódási pont, de ennél többre nem alkalmas.

2015. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a masodik vlaszolo nagyjabol megfogta a lenyeget..
2015. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem :D Nekem bevált, lett a segítségével egy kapcsolatom :) Ha nekem összejött, akkor az csak egy gyenge kifogás, hogy valaki nem tud ismerkedni...
2015. szept. 26. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!