Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol érdemes manapság ismerkedni fiatloknak, neten chat oldalakon társkeresőn az nem ciki?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
20 éves lány vagyok, eddig két barátom volt, mindkettőt neten ismertem meg. Mi lenne ebben a ciki? Tanulok, nem vagyok bulizós, zárkózott vagyok, élőben nem megy annyira az ismerkedés. Nem fogok emiatt magányos maradni, ha tt van a net, mint lehetőség.
2015. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:
81%

Az eredmény számít, majd kitaláltok egy jó sztorit a barátoknak!:D Bár én szívesen beülök társasággal jobb helyekre, hasonlóan működök mint az #1-es, vegyesen ismertem meg eddigi barátnőim neten és személyesen, a kapcsolat tekintetében nem volt különbség, emberek se nevettek ki minket soha miatta..:)

Csak nehezebb. Én a társaságokat ajánlom, akik verődnek egy másikkal, vagy olyan közösségeket ahol hosszabb ideig "zártan" vagytok, és van közös téma, mint egy hobbi, sport, tábor, rendezvény, stb..:)


Mind a személyes mind az online ismerkedésnek az az erős hátránya, hogy (elsősorban a lányok) brutális mennyisége szemetet kapnak. Értékelhetetlen, durva, katasztrofális leszólításokat, közeledéseket, próbálkozásokat. Töménytelenül! Ha néha érkezik pár frappánsabb is, egy idő után azok is sablonosak lesznek és nagyon könnyű ráunni. Így inkább azt javaslom, hogy ne társat keress, fogalmazd át az ismerkedés szót úgy, hogy tényleg ismerkedés legyen. Ami lehet barátság, kötetlen szórakozás, közös időtöltés, bármi. Én sokkal jobban szeretem az ilyen lazább beszélgetéseket, ahol vagy kialakul kölcsönösen valami több vagy nem, nincs feszkó, nem érzi magát senki feszélyezve:)

24/F mielőtt cuki kis üzeneteket kapnék hátha fiatal lány vagyok...

2015. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Társkeresőn 99,99%-ban 30 felettiek vannak vagy fizetős hirdetések:P. Legalábbis az ingyeneseknél :). Ezért nem vagyok fent egyiken-sem.

Mivel bulizni nem járok és az egyik lecsatolt területen élek, nehezebb ismerkedni főleg az én esetemben mivel csak magyar párt szeretnék, nem vagyok híve a keveredésnek.


Az előbbiek miatt nagy részben a marad csak a facebook mint ismerkedési lehetőség, de az ismerősök ismerősei, vagy idegenek közül egyik sem hívei a nettes ismerkedésnek bár nem értem mi az a baj ha legelőször netten láttam meg és utána megbeszélünk egy randit.


Már nagyon kezdek belefáradni az egészbe, fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Őszintén sokszor már ahhoz sincs kedvem, hogy beszéljek valakivel.


28f

2015. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Chat oldalon sokkal életszerűbb, főleg ha nem azzal a kizárólagos céllal megy fel az ember hogy "nekem kapcsolat kell és punktum".


Társkeresőt nagyon nem javaslom - húspiac az egész, rengeteg a kamu kép és kamu reg, akire meg írnak ötszázezren az tuti nem téged fog választani.

2015. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Jó dolognak tartom, amikor egy jó ismerős, barát, rokon, munkatárs...stb ajánl valakit, azaz bemutat, összeismertet. (Lehet előre tervezett, esetleg a másik fél számára spontán hatású) Olyannak, aki szintén magányos, hasonló érdeklődésű. Így le lehet előzőleg informálni...stb.

Egy igazi jóakaró biztos a legjobbat szeretné nekem! (..és mindig így is volt!!! Nagyon sokat köszönhetek barátoknak, ismerősnek, akik megismertettek értékes emberkékkel.)Szinte az összes társamat így ismertem meg. Mindegyik hosszú, kiegyensúlyozottnak mondható kapcsolat volt, amiből mindketten értékesebbek lettünk. Egykori Társaim más és más érdeklődésűek voltak, de a kapcsolati szinten nagyjából azonosak voltak az elvárásaink. Csak hajrá!!!

2015. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nekem volt netről exem, másfél évet éltünk együtt. Nem ciki. A feelingfinder egész oké, választhatsz, hogy milyen jellegű kapcsolatot keresel, és a pszichológiai profilodnak megfelelő embereket ajánl a rendszer.
2015. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bárhol és bármikor (buli, tanfolyamok, net, baráti társaság, szórakozóhely, kávézó, könyvtár, utca, parkok, sportesemények stb.).


Nyilván ha olyan helyen él valaki, ahol kevés potenciális partner van, akkor érdemes megfontolni a költözést egy nagyobb városba.

2015. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki találta ki, hogy ez "ciki", de az illető egy hülye...

Egyszer olvastam valahol egy tanulmányt, ami arról szólt, hogy manapság, ebben a rohanós, hajtós világban sokkal nehezebb az embernek párt találni, mint régen. Mert hogy régebben sokkal lassabb volt az élettempó, meg voltak a tánciskolák és hasonlók, ahol összejöhettek a fiatalok, komolyabb szándékúaknak pedig az un. "házasságszerzők". Meg, ahogy a szerencsésebbeknek manapság is, a rokonok, barátok, ismerősök, akik segíthettek ismerkedni, párt találni. Akinek viszont éppen nincs ilyen segítőkész családja, baráti köre vagy ismerősei, annak tökéletes megoldás a netes ismerkedés. Szóval a tanulmány szerint ez nem "ciki", csak egy modernebb formája az ismerkedésnek. Amiben szerintem sok igazság van...

2015. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sokat ismerkedtem társkeresőn. Eleinte cikinek érzi az ember, aztán rájön, hogy sok jó ismerőst lehet így szerezni, még ha nem is lesz belőle párkapcsolat, és akkor már kevésbé ciki. Egyébként rengetegen ismerkednek neten. Nekem több barátom is volt akit így ismertem meg.


Az biztos hogy meg kell tanulni szűrni és kis jelekből észrevenni, ha valaki nem okés. Óvatosan kell találkozgatni, eleinte publikus helyen. Semmivel sem rosszabb mint olyan helyen ismerkedni, ahol egymás szavát sem halljátok, és ahol az alapján választanak partnert az emberek, hogy ki mennyire rázza a hátsóját mattrészegen. Sőt. Itt nagyon hamar kiderül, hogy tudtok-e jól kommunikálni, van-e közös érdeklődés, stb.


26 L

2015. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!