Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, akivel szemeztem és azt gondoltam, hogy most itt a nyári szünet és bejelölöm facebookon ismerősnek. De amúgy még egy szót sem beszéltem vele és ez így nem lenne fura neki, hogy egy olyan lány jelöli be ismerősnek, akit csak látásból ismer? És ha visszaigazol, akkor mit írjak rá? Vagy, ha ő nem ír rám, akkor hagyjam?

(Bocs a sok kérdésért, de még lesz egy pár xd)

Vagy hogyha nem ír semmit, akkor csináljam ezt a "véletlen ráírás"-os dolgot? Mert ugye, ha már visszaigazolt, akkor megjelenik oldalt a többi ismerősöm között és akkor írhatnám azt, hogy félrekattintottam. pl. "Szia :) milyen volt Bélával a strandolás? :D" és ha reagál rá pl egy kérdőjellel, akkor írhatom neki: "Hupsz nem ide akart menni :) Bocsi ha megzavartalak valamiben."

De ez nem lenne túl átlátszó?


A többi hasonló kérdésnél még ezt láttam: "Szia! Szimpatikusnak tűnsz...nincs kedved ismerkedni? :)" De én ezt nyomulósnak találom. :/


Ezek közül melyik? Vagy van valakinek valamilyen más tippje?


Ja, és ha számít valamit: ő 17-18/F, én 16/L.



2015. júl. 6. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a második :)
2015. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább azt, hogy szimpatikusnak tűnik neked.Én biztos többre értékelném.Plusz akkor ha azt a véletlenes baromságot csinálod, akkor lehet, hogy lelép, hogy okcsá és ennyi volt az egész beszélgetés.Meg szerintem ha van egy kis esze egyből leesik neki, hogy egy "idegen" lány, akivel szemezett bejelölte facen.Ez már önmagában elég gyanús, nem kell ráparáznod
2015. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, akkor majd erőt veszek magamon és valami ilyesmivel kezdek, de annyira félek. Bár végül is nem veszíthetek semmit, de ettől függetlenül tartok tőle, na de mindegy nem nyafogok tovább...:D

Esetleg még valaki? :)

2015. júl. 6. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
én ugyanilyen helyzetben vagyok mint te csak én vagyok a fiú és 1-2 évvel mind2en fiatalabbak vagyunk(rémélem kamu évszámokat írtál)
2015. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát..sajnálom? Vagy nem tudom mit mondjak, mert nem füllentettem az életkornál ;)(mi értelme lett volna? xd) Szóval én nem lehetek az, akire gondolsz. De azért szurkolok neked,hogy vmi összejöjjön azzal a lánnyal!:)
2015. júl. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!