Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha két srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha két srác közül kell választanom?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már régebb óta ismerek: Aranyos, vicces, kedves, iszonyatosan szexi, jo az ágyban, teljesen oda vagyok érte és a szívem mindig a torkomban dobog ha találkozunk. A másikat pedig csak pár napja ismertem meg: Helyes srác, kisse ütődött (jo értelemben), imádom hogy oda van értem, azt is ahogy becézget, jokat baromkodtunk együtt.

Az a baj hogy nem akarom megbántani egyiket se de hát az sem megoldás hogy mindkettővel egyszerre kavarjak. Valamelyiknek veget kell vetnem de nem tudok dönteni... :(



2015. júl. 8. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
why not both
2015. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Válaszd azt amelyik iránt többet érzel. Szerintem nem kell túlbonyolítani. Egyiküknek biztos szar lesz, de ez sajnos elkerülhetetlen. Dönts okosan :)
2015. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj hogy nem tudom melyikük iránt érzek többet:/
2015. júl. 8. 01:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a másodikat válaszd
2015. júl. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan idegenekre bízod ezt a döntést? Egyiket se ismerjük közelről, főleg téged. Szerintem még aludj rá egy párat.
2015. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát bocs hogy megkérdeztem... Azt hittem ez az oldal ezért (is) van kitalálva.. Bocs tényleg.
2015. júl. 8. 01:10
 7/10 anonim válasza:

2 üres papír.

Egyik lapra egyik pasirol másikra masikrol

egyik oldalra sorols fel hogy.miert ő. De indokold is meg.magadnak ! A masik oldalra hogy miert nem ő.+indok

Ugyan ezt a masik pasival :) olvasgasd es hatha segit...egyebkent nrm minden a kulso nezd inkabb a belsot:) hogy ki foglalkozik jobba

n veled..:)

2015. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet kiprobalaom! Egyebkent nekem sem a külső a legfontosabb ezt mar megtapasztaltam.
2015. júl. 8. 01:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem ha egyik között sem tudsz dönteni és azt sem tudod eldönteni h melyik iránt érzel többet akkor sztem hagyd mind kettőt és keress egy 3.at az lesz a nyerő..(de ez csak egy személyes vélemény)
2015. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondd el a másodiknak, hogy az elsővel már lefeküdtél (vagy honnan tudod, hogy jó az ágyban?) és akkor önként távozik. Máris meglesz a kiválasztott.

"Aranyos, vicces, kedves". Mint minden második ember. Ez nekem kevés lenne ahhoz is, hogy felkeltse az érdeklődésem.


Nehogy aztán a két szék közé ülj! Ha megtudnám, hogy egy lány, aki velem "kavar", az mással is, azt elküldeném szépen ..oda...:) Nem vagyok ruha, hogy válogassnak a többi közül:D

2015. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!